Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
İNGİLİZ POLİKACIDAN MARMARİS CHP'YE DESTEK
İNGİLİZ POLİKACIDAN MARMARİS CHP'YE DESTEK

İNGİLİZ POLİKACIDAN MARMARİS CHP’YE DESTEK

 

 Ata Sevgi / Marmaris

Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Kadın Kolları; belde örgütlerinin de katılımıyla Anneler Günü Kermesi” düzenledi. Bugün (8 Mayıs 2009) Saman İskelesi’ndeki kermes halkın yanı sıra, tatilde olan turistlerinde ilgisini çekti.

Kermeste alışveriş yapan ve 1 haftalık tatil için Marmaris’e gelen İngiliz polis teşkilatı çalışanı Londra’lı  Jennifer Blake; ” Kadınlar dünyanın her yerinde çok çalışkanlar. Marmaris’te siyaset yapan Türk kadınlarını  hem de anneler günü öncesinde bu şekilde neşe içerisinde çalışıyorken görmek, çok hoşuma gitti. Önümüzdeki dönem bende İngiliz Liberal Demokrat Parti’den Miletvekili adayı olmayı düşünüyorum.” dedi.

             CHP Marmaris İlçe Kadın Kolları Başkanı Semahat Ustabaş’ta yaptığı açıklamada; “10 Mayıs Anneler Günü nedeniyle belde kadın kollarımızla birlikte, hem kadınlarımızın anneler gününe dikkat çekmek hemde baharı karşılama amaçlı bir kermes düzenledik. Burada ev yapımı yiyecekleri giyim kuşam eşyalarını, hediyelik eşyaları  ihtiyacı olan halkımıza düşük fiyatlarla sunduk. Elde ettiğimiz gelirle de partimizin giderlerine katkıda bulunuyoruz. Marmaris’in Çağdaş Atatürkçü, aydınlık yüzlü elleri öpülesi kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyoruz.” dedi. (AjansSevgi)
 
CHP Turunç Belde Kadın Kolları Standı
 
 
CHP Armutalan Belde Kadın Kolları Standı
 
 
 
İNGİLİZ POLİKACIDAN MARMARİS CHP'YE DESTEK
tarih Tarih: 08.05.2009, 17:46 okunma Okunma: 1772
Yorumlar
vallahi pes doğrusu kutlarım
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: isimsiz
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales