Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
İLK ÖĞRETMENİMİZ ANNELERİMİZ
İLK ÖĞRETMENİMİZ ANNELERİMİZ

             Marmaris Kaymakamı A.Serdar Polat, 9 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan Anneler Günü için yayımladığı kutlama mesajında, annelerin yaşamda ilk öğretmenlerimiz olduğuna dikkat çekerek; “Yaşama dair ilk derslerimiz aldığımız, geleceğe hazırlanmamızı, topluma ve insanlığa yararlı olmamızı sağlamak için büyük çaba gösteren, sonsuz sevgisi, eşsiz şefkat ve fedakarlığı ile abideleşen annelerimize olan gönül borcumuzu ifade edebilmekte kelimelerin yetersiz kaldığını bilsek de, bu anlamlı günü, hislerimizi ortaya koyma adını bir fırsat biliyoruz.” dedi.
                 
Kaymakam Polat mesajında; “ Bu anlamlı günün en güzel ifadesi, yeryüzünün en değerli varlığı annelerimiz ve insanlığın en ulvi duygusu annelik. Karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin simgesi annelerimiz, her zaman her yerde saygınlığı, güven duygusu ile dünyadaki hiçbir değerle karşılaştırılamayacak ve yeri hiçbir zaman doldurulamayacak, her kültürde tek ve en kutsal varlıklarımız.
            
Yaşama dair ilk derslerimiz aldığımız, geleceğe hazırlanmamızı, topluma ve insanlığa yararlı olmamızı sağlamak için büyük çaba gösteren, sonsuz sevgisi, eşsiz şefkat ve fedakarlığı ile abideleşen annelerimize olan gönül borcumuzu ifade edebilmekte, kelimelerin yetersiz kaldığını bilsek te; bu anlamlı günü, hislerimizi ortaya koyma adını bir fırsat biliyoruz.
            
Yaşamımız boyunca benimsediğimiz ortak değerlerimiz olan, sabrı, sadakati, cesareti, hoşgörü, sevgi ve saygıyı tek bir çatı altında buluşturmayı karşılıksız başarabilen, varlıklarıyla bizleri onurlandıran, hayatımızı anlamlı kılan tüm annelerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi. (AjansSevgi/ Marmaris)

İLK ÖĞRETMENİMİZ ANNELERİMİZ
tarih Tarih: 06.05.2010, 22:22 okunma Okunma: 1723
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales