Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
HÜKÜMETTEN MUĞLA’YA SPOR ATAĞI
HÜKÜMETTEN MUĞLA’YA SPOR ATAĞI

                Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bodrum’da müjde verdi; “Köyceğiz Kavaklıdere ve Seydikemer’e spor salonları yapılıyor.”
                AK Parti Muğla İl Başkanlığı’ndan bugün (16 Ekim 2014) verilen bilgiye göre;  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk’e Köyceğiz, Kavaklıdere ve Seydikemer’e yapılacak bazı sportif yatırımlar ile ilgili müjde verdi.
                Türkiye Organ Nakli Kuruluşları Koordinasyon Derneği tarafından  ‘Transplantasyon-14’ isimli kongrenin açılışı için Bodrum’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk’ün girişimleriyle;  Kavaklıdere, Köyceğiz ve Seydikemer Belediye Başkanları ile bir araya geldi. Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Seydikemer Belediye Başkan Danışmanı Mustafa Ali Türkan’ın katıldığı görüşmede, AK Parti İl      Muğla Başkanı Nihat Öztürk, Bakan Kılıç’tan AK Partili belediyeler için bazı talepler iletti.
                Her üç ilçede düzenlenen Yağlı Pehlivan Güreşleri ile ilgili nakdi yardım yapılacağını müjdeleyen Bakan Kılıç, yine bu üç ilçe için 2’şer tane halı saha yapacaklarını müjdeledi. Görüşmeyi değerlendiren AK Parti  Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, “Açılış için ilimize gelen Sayın Bakanımıza belediye başkanlarım adına teşekkür ediyorum. Halen Seydikemer ve Kavaklıdere ilçelerimizin spor salonlarının yapımları sürüyor ve Bakanımız Köyceğiz İlçemize de bir tane kapalı spor salonu yapılacağını söyledi. Bakanımız çok teşekkür ediyoruz” dedi. AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

HÜKÜMETTEN MUĞLA’YA SPOR ATAĞI
tarih Tarih: 16.10.2014, 23:45 okunma Okunma: 1012
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales