Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
HİSARÖNÜ KÖRFEZİ YELKENLERLE KAPLANDI
HİSARÖNÜ KÖRFEZİ YELKENLERLE KAPLANDI

                  Türkiye’nin en büyük spor etkinliklerinden;  “Türkiye Yelken Federasyonu 9. Halit Narin Kupası” yelken yarışlarında dereceye giren sporcular kupalarını aldı.
            Martı Grubu’nun sponsor olduğu; 18 - 23 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen, Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Yelken Federasyonu Halit Narin Kupası Yelken Yarışları’nda, 19 ilden 310 sporcu; Optimist, Optimist Junior, Laser Standart, Laser Radial, Laser 4.7 sınıflarında, toplam 14 yarışta mücadele etti.

                 Marmaris Hisarönü Körfezi’nde gerçekleşen yarışların ödül töreni, Martı Marina’da yapıldı.Dereceye giren sporcular kupalarını Martı Otel İşletmeleri Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Halit Narin, Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin ve Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Serhat Belli’den aldı.

   
GELECEK YIL YARIŞLARDA ZONGULDAK TA VAR
          Teknesi olmadığı için bu yıl yarışlara katılamayan Zonguldak Kozlu ve Ereğli kulüplerine, Martı grubu tarafından Optimist tekneler hediye edildi. Önümüzdeki yıl yapılacak yarışlara, Zonguldak kulüplerinin de katılması bekleniyor.


          
Dereceye giren sporcular:
          "Optimist Genel: 1.Rasim Yaşar - Ali Rıza Mete Urla YK, 2.Yiğit Yalçın Çitak Turgutreis  YK, 3. Atıl Api - Fenerbahçe YK, 4. Ege Batmaz - Sinop Karadeniz YK, 5. Ece Göksu Gök - Karşıyaka YK.
            Optimist Kız: 1. Ece Göksu Gök - Karşıyaka YK, 2. Sedef Şener - İstanbul YK, 3. Yağmur Özcan - Era Bodrum YK.
            Optimist Junior: 1. Emre Yılmaz - İzmit YK, 2. Okyanus Arıkan  - Ali Rıza Mete Urla YK, 3. Sabri Kerem Erkmen - Fenerbahçe YK, 4. Umut Kartal - Era Bodrum YK, 5.Tansu Esin Şarlak - İstanbul YK.
            Optimist Junior Kız: 1. Okyanus Arıkan - Ali Rıza Mete Urla YK, 2. Zülal Alev Erkan- Tekirdağ YK, 3. Elmas Gül Koca - İskenderun YK.
            Laser 4.7 Genel: 1. Ömer Işık - Körfez Yarımca YK, 2. Şeref Ünlü - Fethiye Bel. SK, 3. Barbaros Hekimoğlu - Karşıyaka YK, 4. Berkay Abay - Foça YK, 5. Nurullah Üre - Era Bodrum YK.               Laser 4.7 – Kızlar: 1. Ayşenur Orhan - Tekirdağ YK, 2. Ecem Elmas - Foça YK, 3. Derin Bayraktar – Fenerbahçe YK.                     Laser 4.7 – Junior: 1. Ata Özoruç - İstanbul YK, 2. Ege Eros Güven - İzmir Türk Koleji YK, 3. Kuzey Çakay – Fenerbahçe YK.
            Laser Radial Genel: 1.Nogay Dökmeci -  Marmara YK, 2. Selim Hekimoğlu - Karşıyaka YK, 3. Nazlı Çağla Dönertaş – Fenerbahçe YK.
            Laser Radial Bayan: 1. Nazlı Çağla Dönertaş – Fenerbahçe YK, 2. Ecem Güzel – Galatasaray YK, 3. Deniz Dağdelen - Göztepe YK.
            Laser Radial Genç: 1.Nogay Dökmeci - Marmara YK, 2. Selim Hekimoğlu - Karşıyaka YK, 3. Mehmet Duran Dinç – Galatasaray YK.” olarak sıralandı. (Ata SEVGİ / AjansSevgi Marmaris)

_____________
MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

HİSARÖNÜ KÖRFEZİ YELKENLERLE KAPLANDI
tarih Tarih: 25.05.2014, 13:44 okunma Okunma: 1676
Yorumlar
Yelkenler, deniz kuşları. Rüzgarları bol...Ne güzel kareler...
Tarih: 25.05.2014 - 13:21 | Gönderen: emel secen
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales