Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
HİSARÖNÜ KÖRFEZİ YELKENCİLERİN ARENASI OLDU
HİSARÖNÜ KÖRFEZİ YELKENCİLERİN ARENASI OLDU

            Türkiye’nin en büyük spor etkinliklerinden;  “Türkiye Yelken Federasyonu 10. Halit Narin Kupası” yelken yarışlarında dereceye giren sporcular kupalarını aldı.
            Martı Grubu’nun sponsor olduğu; 18 - 24 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen, Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Yelken Federasyonu Halit Narin Kupası Yelken Yarışları’nda,  Optimist, Optimist Junior, Laser Standart, Laser Radial, Laser 4.7 sınıflarında 19 ilden, 43 yelken kulübünün katıldığı yarışlarında, toplamda 14 yarış ta  yaklaşık 400 sporcu mücadele etti.

            Dün Marmaris Martı Marina’da yapılan törenle dereceye giren sporcular kupalarını aldı. Dereceye giren sporcular;  Optimist Genel’de; 1. ERA Bodrum Yelken Kulübü’nden Efe Tulcalı, 2. İstanbul Yelken Kulubü’nden Tansu Emir, 3. Fenerbahçe Yelken Kulubü’nden Mert Önder.

            Laser 4.7 Genel’de;1.  Karşıyaka Yelken Kulubü’nden Barbaros Hekimoğlu, 2. Turgut Reis Yelken Kulubü’nden Onur Cemil Mandalıncı ve 3. Körfez Yarımca Yelken Kulubü’nden Ömer Işık .
            Laser 4,7 Bayanlarda; 1. Foça Yelken Kulübü’nden  Ecem Elmas, 2. Fenerbahçe Yelken Kulübü’nden İlayda Veziroğlu, 3. Samsun Yelken Kulübü’nden Melike Ece Kırmacı.

            Laser 4,7 Junior; 1. Urla Yelken Kulüb’nden Yılkan Timurşah, 2. Fenerbahçe Yelken Kulübü’nden  Bartu Özgür, 3.İstanbul Yelken Kulübü’nden  Alp Baltalı. 

            Radial Genel’de ; 1. Fenerbahçe Yelken Kulubü’nden N. Çağla Dönertaş, 2.İstanbul Yelken Kulübü’nden’den Doğa Arıbaş, 3.Galatasaray Yelken Kulubü’nden Ecem Güzel.

            Radial Bayanlar; 1. Fenerbahçe Yelken Kulubü’nden N. Çağla Dönertaş, 2. Galatasaray Yelken Kulübü’nden Ecem Güzel, 3. Göztepe Yelken Kulübü’nden  Deniz Dağdelen.

            Radial Genç; 1. Gökova Yelken Kulübü’nden Özgür Danial Foster , 2. Galatasaray Yelken Kulübü’nden Mehmet Duran Dinç , 3. Karşıyaka Yelken Kulübü’nden  Efe Soysal.

            Standart Genel; 1. Çeşme Yelken Kulübü’nden Mustafa Çakır , 2. Fenerbahçe Yelken Kulübü’nden Alp Rodopman , 3.İstanbul Yelken Kulübü’nden Saffet Onur Bilgen.

            Standart Genç; 1. Solo Yelken Kulübü’nden Can Akdurak, 2.Fenerbahçe Yelken Kulübü’nden  Kerim Kaan Ordu, 3. Karşıyaka Yelken Kulübü’nden İnanç Haliloğlu oldu. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?.. 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

HİSARÖNÜ KÖRFEZİ YELKENCİLERİN ARENASI OLDU
tarih Tarih: 25.05.2015, 12:12 okunma Okunma: 1412
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales