Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
HAYDİ VATANDAŞ SPORA
HAYDİ VATANDAŞ SPORA

                Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de geçen yıllarda başlatılan,”Sağlıklı Yaşam için Spor” etkinliği, geleneğe dönüştürülerek, devam ediyor.
                Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgiye göre;  Menteşe Belediyesi’nin “Sağlıklı Yaşam İçin, Spor Yapıyoruz” sloganı kapsamında,  vatandaşlar haftanın 5 günü uzman antrenör eşliğinde ücretsiz olarak step, aerobik ve pilates yapıyorlar.

                Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Yaşam kalitemizi arttırmak ve daha sağlıklı yaşamak için geçtiğimiz yıl başlattığımız “Sağlıklı Yaşam için Spor Yapıyoruz” aktivitemizi vatandaşlarımızdan gelen talep üzerine bu yılda gerçekleştirmeye karar verdik. Egzersizlerimizden, 7’den 70’e herkes faydalanabiliyor. Sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi olan sporu halkımızın ayağına getirdik. Antrenörümüz Uzman Medine Cabbaroğlu eşliğinde, halka açık olan etkinliğimize, katılımın artarak devam edeceğine inanıyorum. Vatandaşlarımız yapacakları egzersizler ile hem kilo verecekler, hem de daha sağlıklı bir yaşama kavuşacaklar.” dedi.
                Spor etkinlikleri;  Salı ve Perşembe günleri Saat: 07.00-08.00 arası Atatürk Bulvarı (Aydem Karşısı) , 17.30 – 18.30 arası Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi, Pazartesi – Çarşamba ve Cuma günleri ise Saat: 19.30 – 20.30 arası Karamehmet Mahallesi Menteşe Kooperatiflerinin bulunduğu alanda gerçekleştiriliyor.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

HAYDİ VATANDAŞ SPORA
tarih Tarih: 14.07.2016, 12:13 okunma Okunma: 1403
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales