Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
HAK YOLUNDA HAKK’A KARŞI GELMEK
HAK YOLUNDA HAKK’A KARŞI GELMEK

            2017 Yılbaşında İstanbul’da yaşanılan bu katliamı  ve öncekileri,  2016 yılına yüklemek sizce ne kadar doğrudur?..
            Yılların, tarihlerin bir uğursuzluğu yoktur. Olamazda. Uğursuzluk, o olayları düzenleyen tertipleyen, gerçekleştiren zavallı ve de zararlı beyinlerdedir.
            İnsanoğlunun iki yolu vardır. Ya huzura götürecek olan yol, ya da uçurumdan aşağı itecek olan yol. Güzel yurdumda son zamanlarda yaşanılan olaylara bakılınca maalesef ki gidişat, hep ikinci yola doğru!..
            Yaşanılan  bu katliam da diğerleri gibi dine inanca bağlanamaz. Çünkü hiçbir dinde “öldür” diye bir emir veya ayet yoktur!.. Tanrı’nın verdiği canı yalnızca Tanrı alır.  Bana göre yapılan bu terör saldırıları, ölümler, öldürmeler, vurmalar, bombalamalar  Tanrı’ya baş kaldırmaktır, karşı çıkmaktır!..  “Sen yarattın ama sana karşı çıkarak, ben öldürüyorum!” demektir.
            Giden 2016 yılından kendi adıma binlerce kez özür dileyerek, birinci gününü karanlıklar  içerisin de yaşadığımız 2017 yılından da baştan af dileyerek; cahilliğimizi, sevgisizliğimizi, adaletsizliğimizi, duyarsızlığımızı, daha binlerce negatif duyularımızı ıslah edip bizleri aydınlık günlere çıkarmasını diliyorum.
    Bilmem bu kaçıncı kez Milletimin başı sağ olsun diyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum.
                              Yazar Birsen Takaya Dinç - İstanbul

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

HAK YOLUNDA HAKK’A KARŞI GELMEK
tarih Tarih: 01.01.2017, 20:23 okunma Okunma: 1507
Yorumlar
Cok guzel bir yazi olmus.
Tarih: 01.01.2017 - 20:59 | Gönderen: Kazim Kalkavan
"Bana göre yapılan bu terör saldırıları, ölümler, öldürmeler, vurmalar, bombalamalar Tanrı’ya baş kaldırmaktır, karşı çıkmaktır!.. " Sevgili Yazarımız çok doğru bir tespiti ortaya koymuş bu yazıda! Ne sebep, ne sonuç, ne ideoloji, ne kimlik yada herhangibir gerekçe bu Gerçeğin üstünü örtemez. Evet Tanrı'ya başkaldırı, karşı çıkma...! Düşünün bu tespitteki derinliği...! Düşünün ki bizi öldürenlerin birer şeytan olduklarını yada ne etnik bir kimliğe ne bir inanca değil Şeytana hizmet ettiklerini anlayın! Sevgili Birsen Tankaya Dinç'e teşekkür ediyorum değerli tespitleri ve bir uyanışa Işık yaktığı için..!
Tarih: 02.01.2017 - 00:27 | Gönderen: Nevcihan Dinç
İyi bir yazı. Elinize sağlık. Dileklerinize de katılıyorum. Umarım bu son olur ve 2017 yılı bu güzel ülkede yaşayan herkese (hangi dine mensup olursa olsun) mutluluklar getirir...
Tarih: 02.01.2017 - 14:00 | Gönderen: HAKAN BAŞİPLİKÇİ
İyi insan olki müslüman olasın. Kimliğinde İslam yazmakla insan müslüman olmaz. benim Kur'an-ı Kerim'den anladığım: Allah kullarının hangisi Kur'an-ı verilere göre yaşadığı. Bu verilere göre yaşayan uluslar daha refah ve mutluluk içinde yaşarken, Kur'an-ı verilerden uzak yaşayanların üzerinde her devirde Alla'ın zulümü görülmektedir. Şimdi kendini İslam sayan ülkelerin yöneticileri ve halkı şapkayı önlerine koyup düşünsünler. Biz islamın hangi emrini yerine doğru getiriyoruz. Bilimyok, hukuk yok,haksızlığa karşı gelmek yok, kadın hakları yok, canlı hakları,yok, doğaya saygı yok, alçak gönüllük yok, yok, yok...Allah'ı bırakmış şeyhlere, şıhlara tapar olmuşlar.
Tarih: 03.01.2017 - 09:59 | Gönderen: selçuk tankaya
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales