Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
HAFTA SONU TATİL PAZARTESİ MESAİ BAŞLIYOR
HAFTA SONU TATİL PAZARTESİ MESAİ BAŞLIYOR

                YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç:“Büyük şehirlerin stresinden kurtulmak isteyen insanların yıllık izinlerini kullanmadan sadece hafta sonları etkinliklere katılmaları için bu projeyi hayata geçirdik.”
                YDA Dalaman Havalimanı öncülüğünde; Muğla Valiliği, AnadoluJet ve Pegasus Hava Yolları işbirliğiyle hayata geçirilen
hafta sonu tatili için uçak, transfer ve otel konaklamasını kapsayan 2 gün 2 gecelik tatil paketi "Dalaman Weekend" projesi Ankara'da tanıtıldı.

                ATO Congresium'da projeye yönelik açıklamalarda bulunan YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, büyük şehirlerin stresinden kurtulmak isteyen insanların yıllık izinlerini kullanmadan sadece hafta sonları etkinliklere katılmaları için bu projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. İnsanların refah düzeyi arttıkça ve ulaşım imkanları kolaylaştıkça daha fazla seyahat ettiğini ifade eden Güvenç, "Kişi otelini ayrı, uçağını ayrı, transferini ayrı düşünüp çaba sarf etmesin diye bunların hepsini tek kalemde sunduk. Otel, transfer ve uçağın bir arada olduğu 2 gün 2 gecelik bir paket oluşturduk. Gidiş ve dönüş uçak biletleri de dahil. Otel yıldızlarına göre değişen 299, 399 ve 499 liralık paketler mevcut" dedi. Dalaman Weekend'in ilk olarak yerli turistlere sunulduğunu dile getiren Güvenç, projenin yurt dışında büyük ilgi çekeceğini, İstanbul ve Ankara'da yaptıkları bu organizasyonların yurt dışı ayağını da hayata geçirmek istediklerini söyledi.
                 Dalaman Weekend’la tatile çıkacak olanlar; Güney Ege’de  Likya ve Karya doğa gezileri, bisiklet, yamaç paraşütü, kano, at biniciliği, olta balıkçılığı gibi birçok etkinliği yapabilecek.
              Projenin Ankara'da gerçekleştirilen tanıtımına Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Mehmet Erdoğan’da katıldı. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

HAFTA SONU TATİL PAZARTESİ MESAİ BAŞLIYOR
tarih Tarih: 24.04.2016, 12:09 okunma Okunma: 996
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales