Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GÜNEY EGE TURİZMİNDE RUSYA UMUDU DEVAM EDİYOR
GÜNEY EGE TURİZMİNDE RUSYA UMUDU DEVAM EDİYOR

                Rus turistlerin gözdesi Marmaris ve Fethiye, kriz dinlemiyor. Rusya’nın Kazan kentinden 220 turisti taşıyan ilk uçak Dalaman’a indi.
                Rusya ile yaşanan kriz sonrası neredeyse sıfırlanan Rus turistler, yeniden Güney Ege bölgesine gelmeye başladı.  YDH Dalaman Havalimanı’ndan bugün (3 Ağustos 2016) verilen bilgiye göre; Rusya’nın Kazan kentinden Dalaman’a  gelen turizm sezonun ilk uçağı, havalimanından su takı oluşturularak karşılandı. Uçak piste inmesinin ardından havalimanında bulunan itfaiye ekipleri tarafından oluşturulan su takının altından geçti. Uçağın yolcuları için YDA Dalaman Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde özel bir karşılama töreni yapıldı.

                YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, uzun süredir Rusya’dan bekledikleri ilk uçağın Rusya’nın Kazan kentinden Dalaman’a 220 yolcusuyla geldiğini belirterek, “Önümüzdeki günlerde de Samara, Ufa ve Perm kentlerinden Dalaman’a uçak seferleri düzenlenecek. Uçak seferlerini Rusya’nın en büyük tur operatörlerinden birisi olan Pegas Touristik düzenliyor. Türk ve Rus liderlerin ağustosun ilk haftasında buluşmasının ardından yaşanan olumlu havanın ivme kazanacağını düşünüyorum. Rusya bizim için önemli bir Pazar. Önümüzdeki günlerde bölgeye çok sayıda Rus turist bekliyoruz.  Özellikle Dalaman bölgesini çok sevdiği için tatil planlarını erteleyen çok sayıda Rus turistin seneye bölgemize gelerek bir rekor kıracağını düşünüyorum. Hedefimiz 2017 yıllında 200 bin Rus turiste ulaşarak rekor kırmak.  Rusya pazarında yaşanan ivmeyi artırmak için Rusya’dan Dalaman’a uçak seferlerinin yapılacağı kentlerde Dalaman tanıtım günleri yapacağız. Bu konuda Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğini de alıyoruz. Dalaman bölgesi doğası, tarihi güzellikleri ve turistik aktiviteleri insanları cezbeden bir bölge. “ dedi.
                Bu sezon Güney Ege Bölgesi’ne gelen ilk Rus turistler de;”Tatilimizi Marmaris ve Fethiye’de geçirmek için aylardır bekliyoruz. Sırf Türkiye’ye gelebilmek için tatil planlarımızı erteledik. Havalimanında yapılan su takıyla karşılama töreniharikaydı.” dediler. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

GÜNEY EGE TURİZMİNDE RUSYA UMUDU DEVAM EDİYOR
tarih Tarih: 03.08.2016, 10:42 okunma Okunma: 1143
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales