Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GÜNEY EGE TURİZM SEZONUNU İNGİLİZLER BAŞLATTI
GÜNEY EGE TURİZM SEZONUNU İNGİLİZLER BAŞLATTI

                Marmaris Akyaka Fethiye Dalyan Dalaman ve Datça'yı kapsayan Güney Ege bölgesine, ilk gelen turist kafilesi İngilizler oldu.
                YDA Dalaman Havalimanı’ndanbugün (25 Mart 2016) verilen bilgiye göre;  İngiltere'den Dalaman'a gelen, 400 İngiliz turistten oluşan sezonun ilk kafilesi, çiçeklerle karşılanarak baklava ve lokum ikram edildi. Karşılama törenine Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Dalaman Başmüdürü Yaşar Kasap ve turistik acente temsilcileri katıldı.

                YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Güvenç, Turizm piyasasındaki dalgalanmalara rağmen sezonun açılışında 2 uçağın üst üste gelmesinin moralleri düzelttiğine işaret ederek, “ Bizim için Ana pazarımız İngiltere’den yolcuların gelmesi, uçakların azalmaması çok önemli. Turizm Bakanlığı’nın bu konudaki çabalarına çok teşekkür ediyorum.  Sağ olsun Turizm Bakanlığı olağan üstü destek veriyor turizm sektörüne. Son yapılan uçuş başına 6 bin dolarlık mali destek, onun yanı sıra çeşitli pazarlardaki tanıtıma ilişkin projelere yaptıkları destek olağan üstü boyutlarda. O konuda sektör olarak kendilerine müteşekkiriz.” dedi.

                Uçaktan ilk inen turist Valerie Booth da, tatil için 14 yıldır Türkiye'yi tercih ettiğini dile getirerek, "Türk insanı çok iyi ve arkadaş canlısı. Türkiye'de yaptığım tatillerden memnunum ve gelmeye devam edeceğim." dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

GÜNEY EGE TURİZM SEZONUNU İNGİLİZLER BAŞLATTI
tarih Tarih: 25.03.2016, 12:22 okunma Okunma: 1985
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales