Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GÜNEY EGE’DE YAYLA TURİZMİ BAŞLIYOR
GÜNEY EGE’DE YAYLA TURİZMİ BAŞLIYOR

                Deniz Güneş Kum turizminin dünyaca ünlü Güney Ege Bölgesi olarak bilinen Muğla’da, “Dört Mevsim Turizm” projesiyle, yayla turizmi de sektöre hizmet edecek.

                Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Menteşe Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğü tarafından çalışmaları tamamlanan, 2016 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında Güney Ege Kalkınma Ajansı’na (GEKA) Mayıs Ayı içerisinde başvurusu yapılan “Karabağlar Yaylasında Dört Mevsim Turizm” projesi, GEKA’ dan %100 hibe almaya hak kazandı.  Proje, başvuru sahibi Menteşe Belediyesi ile proje ortakları Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Muğla Karabağları Geliştirme ve Güzelleştirme Derneği ile GEKA arasında imzalandı. Proje için 3 ay sürecek araştırma ve fizibilite çalışmaları sonrasında sonuç raporu çıkartılacak.
                Bilgi veren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Karabağlar Yaylasında kültür ve doğa turizminin yapılabilmesi, Karabağlar Yaylasının dört mevsim yerli ve yabancı turistlerin ilgi ve cazibe merkezi haline gelmesi, yerel halka sürdürülebilir ekonomik katkı ve istihdam sağlanması bakımından projemiz önem arz etmektedir. Menteşe Bölgesinde alternatif turizm olanaklarının araştırılması ve teşvik edilmesi konusunda örnek teşkil edebilecek bir projeyi kazandırmış olmaktan mutluluk duyuyorum. GEKA' ya ve bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

GÜNEY EGE’DE YAYLA TURİZMİ BAŞLIYOR
tarih Tarih: 14.06.2016, 13:26 okunma Okunma: 1476
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales