Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GÜNEY EGE ORTADOĞU’YA AÇILIYOR
GÜNEY EGE ORTADOĞU’YA AÇILIYOR

                Güney Ege Kalkınma Ajansı(GEKA), Aydın, Denizli ve Muğla’nın turizm potansiyelini Ortadoğu turizm pazarında tanıtmak amacıyla, 25 -28 Nisan 2016 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilecek Arabian Travel Market fuarına katılıyor.
                GEKA’dan verilen bilgiye göre; Ortadoğu turizm pazarı ile dünya turizminin temsilcilerini bir araya getiren ve 34 bin sektör temsilcisini buluşturan fuarda, Güney Ege bölgesinden; DENTUROD  (Denizli Tur Operatörleri Derneği), BOYTAV (Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı),  MUTSO (Muğla Ticaret ve Sanayi Odası) ile Pamukkale Belediyesi,  turizm kurum ve kuruluşları GEKA’nın Avrupa holünde tahsis ettiği stant alanında turizm profesyonelleriyle buluşacak.
                22 senelik geçmişe sahip ve Ortadoğu coğrafyasında gerçekleştirilen en büyük turizm fuarı olan Arabian Travel Market fuarına, özellikle hedef kitlesi Ortadoğu ülkelerinden gelecek olan turistlere kendini göstermek isteyen ülkeler katılacak. Birebir görüşmelerin etkin olarak gerçekleştiği ve böylelikle yeni iş bağlantılarının önünün açıldığı fuara ülkelerin dışında özellikle oteller katılımcı olarak yoğun ilgi gösteriyor. Fuarda zengin turizmi, aile turizmi, spor turizmi, macera turizmi, taşıma, sağlık ve spa turizmi, alışveriş turizmi ve kültür turizmi alt sektörleri yer alıyor.
                2016 yılında turizmde Rus pazarının zayıflayacağı göz önünde bulundurularak, Arap turist pazarının zengin turist profiliyle Güney Ege’nin yeni pazarlara açılmasında cazip olacağı ön görülüyor ve bölgenin alternatif turizm alanlarından sağlık ve spa turizmi, kültür turizmi, spor turizmi ile macera turizminin Arap turizm pazarına uygun olduğu değerlendiriliyor. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

GÜNEY EGE ORTADOĞU’YA AÇILIYOR
tarih Tarih: 05.04.2016, 12:23 okunma Okunma: 854
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales