Marmaris Bülten
ANİMARİS VETERİNER KLİNİĞİ YENİ YERİNDE ANKET - MARMARİS’İN BAŞARISININ NEDENİ? MARMARİS İÇMELER’DE AZMAKLA DENİZİN BULUŞTUĞU YERDE
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GÜLME FELSEFESİNE MARMARİS’TE BÜYÜK İLGİ
GÜLME FELSEFESİNE MARMARİS’TE BÜYÜK İLGİ

GÜLME FELSEFESİNE MARMARİS’TE BÜYÜK İLGİ
                Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Nesibe Müsevitoğlu'nun sunumunu yaptığı Gülme Felsefesi adlı konferans, Marmaris’te her kesimden katılımcının ilgi odağı oldu.

                Berlin’de yaşayan Ünlü Felsefe Doktoru Terapist Ufuk Yaltıraklı, Türkiye içinde  4 yıl önce ilk kez İstanbul’a kurduğu Felsefe Köprüsünü; Bodrum toplantıları sonrası,  bu kez Marmaris’e uzattı.
                Türkiye’de ilk kez Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Nesibe Müsevitoğlu'nun öncülüğünde ve sunumuyla, 4 yıl önce İstanbul’da başlayan ve büyük ilgi gören felsefe toplantıları, son 3 yıldır da Bodrum’da gerçekleştiriliyordu. Marmaris Filarmoni Derneği desteğiyle, bu yıl Marmaris’te ilk kez gerçekleştirilen  “Gülme Felsefesi” konulu konferans, İçmeler Beldesi Mahallesinde Hotel AQUA’da  aklaşık 100 kişilik salonu tamamen doldurdu.

                Konuşmacı Felsefe akşamları ile ünlü Felsefe Doktoru ve Terapist Dr. Ufuk Yaltıraklı; özellikle mitolojik zamanlardan örnekler vererek, Gülmenin aslında Toplumsal bir Tedavi Yöntemi olduğuna ve yönetimsel olarak ta çok çeşitliliğin önünü açtığına dikkat çekti.
  Ata SEVGİ AjansCANKA


           Konferansın konukları arasında yer alan Marmaris Yalı Lions Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri,  giydikleri kulüp yelekleriyle,  Gülme Felsefesi Konferansının ilgi çeken konukları oldu.

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

GÜLME FELSEFESİNE MARMARİS’TE BÜYÜK İLGİ
tarih Tarih: 04.09.2019, 12:20 okunma Okunma: 5102
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales