Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GÖNÜL İSTERDİ Kİ MARMARİS CHP…
GÖNÜL İSTERDİ Kİ MARMARİS CHP…

                Muğla CHP için 21 Mart Cumartesi, 7 Haziran Seçimleri öncesi en önemli gün.
CHP Milletvekili adayı olabilmek için 28 Aday Adayı, eğilim yoklamasıyla aday olabilmek için yarışacak.  Ve Marmaris
                Marmaris CHP üyesi Suat Esin, Yamaç Kaya ve Müjgan Gürgan olmak üzere 3 Aday Adayı’nın da listeye girmeye çalışacağı eğilim yoklamasında, Marmaris CHP’den yaklaşık 600 – 700 delegenin oy kullanması bekleniyor.  
                Gönül isterdi ki bu yarışta, Marmaris CHP Yönetimi her 3 adayına da sahip çıksın, Marmaris adaylarının birleştirici gücü olsun. Ama maalesef olmadı!..
                Marmaris CHP Yönetimi; ta baştan beri aday olarak sadece Müjgan Gürgan’ı öne çıkarmaya çalıştı hatta Sayın Gürgan’ın 11 Mart’taki salon tanıtım toplantısında bir adım daha ileri giderek, basına ve partililere karşı aile fotoğrafları verdi, diğer adayları görmezden gelerek. Hemen arkasından 12 Mart’ta ise Yamaç Kaya’nın CHP İlçe Başkanlığı’ndaki tanıtım toplantısında bir tek yönetim kurulu üyesi bile yer almazken, partililerin akınına uğrayan toplantıda adeta izdiham yaşandı. Kaya’nın aynı gün öğleden sonra CHP Muğla İl Başkanlığı’ndaki toplantısında da CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve Muğla ADD Başkanı Cüneyt Erkmen Özbayır toplantıya ev sahipliği  yaparak, Yamaç Kaya’ya destek verdiler.
                Görünen o ki, CHP Marmaris eğilim yoklamasında, bizim Gönül, ne yazik ki yine ferman dinlemeyecek gibi . Rakamsal veriler bir yana Marmaris’te çıkacak sonuçları; CHP Marmaris İlçe Yönetimi’nin baştan beri yapmaya çalıştığı ETKİ’ye karşı, delegelerin kullanacağı TEPKİ oyları belirleyecek.
                                           GÜNCELİTE - Ata Sevgi


_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

GÖNÜL İSTERDİ Kİ MARMARİS CHP…
tarih Tarih: 20.03.2015, 16:02 okunma Okunma: 2097
Yorumlar
İlçe yönetimi delegeden tokadı yedi, ama bu tokat öyle bir tokattı ki 5 senede bir atılan cinsten. İlçe yönetiminin kendi adayını öne çıkartmaya çalışması adayı baltaladı, bunu siyaseti bilen eski kurtlar demiştik ama anlamadı çömezler diye yorumladı. Olan Müjgan hanıma oldu, ümitlendirildi ve yaşadığı üzüntü ilçe yönetiminin eseri oldu. Diğer adaylardan Yamaç Kaya kendisine soranlara Marmaris'i boş geçmeyin dedi. Kaya'ya gelen tüm oylar diğer adaylara da gidecekti ama İlçe yönetiminin acemiliğini delege güzel değerlendirip golünü attı. Suat Esin senelerin siyasetçisi İlçesinin birincisi oldu, ama kısıtlı bütçesi ve zamanının yetersizliği diğer ilçelerden oy alamamasına neden oldu.
Şimdi haziran seçimleri sonrası ilçe yönetimi seçimleri var ve kendi delegesinden tokadı yiyen ilçe yönetimi tüm üyelerince toprağa gömülecektir.
MARMARİS' TE ARTIK YENİ DÖNEM BAŞLIYOR
YAMAÇ KAYA' YI İLAHLAŞTIRAN ZİHNİYETİN UZAKTAN İZLEYECEĞİ BİR 5 YIL YAKIN GELECEKTE.
Tarih: 22.03.2015 - 18:40 | Gönderen: delege
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales