Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GETOB’DAN İÇ PAZAR TURİZM ŞÖLENİ
GETOB’DAN İÇ PAZAR TURİZM ŞÖLENİ

                Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB), Ülkemizin en gözde tatil destinasyonlarından olan Güney Ege Bölgesinin ön plana çıkartılması, Turizm Sezonunun uzatılması ve bölgenin iç turizmde beklediği payı almasını sağlayabilmek amacıyla İç Pazar Turizm Şöleni düzenliyor.
                GETOB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bülbüloğlu konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada; “Güney Ege Bölgesindeki konaklama sektörü temsilcileri ile ülkemizin önde gelen havayolu firmalarını ve İç pazarda söz sahibi olan Tur Operatörleri ve Seyahat Acentelerinin temsilcilerini bir araya getirilerek, şölen havası içerisinde turizmin üç ana aktörlerini yani Havayolu – Acente - Otel yetkililerini bir salonda buluşmalarını, tanışmalarını, kaynaşmalarını, işbirliği yapmalarını sağlamak istiyoruz. Bölgemiz için tüm sektörlerin ortak paydası Turizm’dir. Turizmin ayrılmaz bütünü olan bu üç aktörün güç birliği yapmaları halinde iç pazarda da beklediğimiz turisti alabiliriz. Ancak bu sayede bölge ekonomisi canlanır ve istihdam yaratabiliriz” dedi.
                Yönetim Kurulu olarak uzun zamandır bu konuda çalışma yaptıklarına dikkat çeken  Başkan Bülbüloğlu, Ülkemizin saygın Havayolu Firmaları, Tur Operatörleri ve Seyahat Acentelerinin üst düzey yöneticileri ile bire bir görüşmelerde bulunarak düzenlemek istediğimiz Şölenle ilgili düşüncelerimizi paylaştık. Konuya olumlu yaklaştılar ve birçoğu Yönetim Kurulu Başkanı düzeyinde katılacaklarını ifade ettiler. Bu da bölge turizmcileri için güzel bir gelişmedir. Yatak sayısı fazla olan büyük işletmeleriniz zaten Satış - Pazarlama birimi kanalıyla gerek katıldıkları fuarlarda ve gerekse; Tur Operatörleri ve Seyahat Acenteleriyle yaptıkları görüşmelerle tesislerini tanıtıp pazarlayabiliyorlar. Ama küçük işletmecilerimizin birçoğu bunu yapamıyordu. İşte onlar için büyük bir fırsat. Şölene katılarak çalışmak istedikleri Tur Operatörleri ve Seyahat Acenteleriyle bire bir görüşmede bulunsunlar. Tesislerini tanıtıp işbirliği yapsınlar ve tesislerini pazarlasınlar.  Şölenin açılışında yapılacak törende etkinliğe katılan Sektörün öncüsü misafirlerin yapacağı açıklamaların konaklama sektörü olarak bizleri ilgilendirdiği gibi turizmden beslenen birçok iş kolu için de yol haritası olacak bilgileri içerecektir. Bu nedenle Şölene katılmak ve ilgiyle takip etmek herkes için isabetli olacaktır. Bu çalışma bölgemiz açısından bir ilk olacak. Umarım bölge turizmcileri ve işletmecileri bu fırsatı iyi değerlendirir. Şölenimiz 15 Nisan 2015 Çarşamba günü saat 09.30 - 18.00 arasında Grand Yazıcı Mares Hotel Büyük Salon’da gerçekleştirilecek. Havayolu Firmaları, Tur Operatörleri ve Seyahat Acentelerinden oluşan katılımcı firmalara ücretsiz stand yeri tahsisi yapacağız. Bölgemizden katılacak olan ziyaretçilerimiz de giriş ücreti ödemeyecekler. Beklenen verimi alırsak bu organizasyonu geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

GETOB’DAN İÇ PAZAR TURİZM ŞÖLENİ
tarih Tarih: 17.03.2015, 15:26 okunma Okunma: 1216
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales