Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GETOB’TAN SEZONUN SON CANKURTARAN KURSU
GETOB’TAN SEZONUN SON CANKURTARAN KURSU

            Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB), 2014 Turizm sezonunu 10 Eylül’de başlatacağı Cankurtaran Kursu ile tamamlıyor.
            GETOB Müdürü Ö. Cahit Sarıbey verdiği bilgide; “2014 sezonunun son kursu; Cankurtaran Sertifikalı Personel yetiştirme Kursumuza şu an başvuranların sayısı 30 kişiyi buldu. İlk etapta Havuzlarda görev alacak personeller için Bronz Bröve eğitimi yapılacak. Hemen arkasından da hem Havuz hem de Deniz'de görev yapacak arkadaşlar için Gümüş Bröve kursumuza devam edilecek.

            Kurslarımızı Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu yetkilileriyle işbirliği içerisinde açıyoruz. Bu kursumuzda bizlere Gümüş Cankurtaran Eğitmeni Sayın H.Hayri Tokmakçı yardımcı olacak. Teorik ve Pratik bilgilerin verileceği kurs sonunda yapılan yazılı ve uygulamalı sınavda başarılı olanlar Türkiye'nin ve Dünyanın her yerinde geçerli olan Brövelerini teslim alacaklar. Kursa katılmak isteyenler bize (0252) 412 02 00 numaralı telefonumuzdan  başvurup bilgi alabilirler.”  dedi. (AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

GETOB’TAN SEZONUN SON CANKURTARAN KURSU
tarih Tarih: 09.09.2014, 13:15 okunma Okunma: 1483
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales