Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GEMAD’DAN MARMARİS’E YAKIŞIR UĞURLAMA
GEMAD’DAN MARMARİS’E YAKIŞIR UĞURLAMA

           Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneği (GEMAD), turizm mutfaklarında yapılan yemeklerin sunulduğu “2.Marmaris Tadım Günleri” etkinliği sonrası, katılımcı firmalara ve üyelerine bir teşekkür yemeği verdi.
            Önceki gün (7 Nisan 2017) Yalı Beach Restaurant’ta verilen yemekte; Bolu Mengen Gökçesu Beldesi CHP’li Belediye Başkanı Atilla Ateş ve  Mengen AK Partili  İl Genel Meclisi Üyesi Zeki Ozulluoğlu, Samsun Aşçılar Birliği Başkanı Mehmet Balta, Muğla Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından  2016 Yılının Ahisi seçilen Aşçı Hüdaverdi Eröz, GEMAD Başkan Yardımcısı Mevlüt Turan ve İzmir, İstanbul, Antalya, Afyon, Ortaca - Dalyan, Manisa ve Amasya’dan  gelen 23 gıda imalatçısı ve tedarikçi firma yetkilileri konuk oldular.

                Yaklaşık  100 kişinin, yeni turizm sezonu öncesi moral depoladığı yemekte bilgi veren  GEMAD Başkanı Mustafa Demirer; “Marmaris’te 2017 Turizm Sezonu başladı bugünlerde. Hepsi biribirinden değerli mutfak şeflerimiz, turizmin gelişmesi için çok çaba sarf ediyorlar. Bu yıl ikincisini yaptığımız Marmaris Tadım Günleri etkinliğimiz de üyemiz şeflerimizin bir dayanışma etkinliği. Bu yıl 23 olan katılımcı firma sayısının,önümüzdeki yıl  çok daha fazla olacağını düşünüyoruz. Tabii GEMAD olarak etkinliklerimizin duyurulmasında, siz değerli basınımızın da desteği büyük.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

Tansu Kürekçi, Alev Öner.

Seher Şahin, Filiz Yüceer, Melisa Gündoğan, Zehra Gümüş ve Menderes Yar.

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

GEMAD’DAN MARMARİS’E YAKIŞIR UĞURLAMA
tarih Tarih: 09.04.2017, 21:58 okunma Okunma: 1211
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales