Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GEMAD 10. YILINDA MARMARİS ŞENLİĞİ HAZIRLIĞINDA
GEMAD 10. YILINDA MARMARİS ŞENLİĞİ HAZIRLIĞINDA

                 Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneği (GEMAD), kuruluşunun 10. Yılını üyelerine ve turizmcilere verdiği bir kokteylle kutladı.
                 İçmeler Tiki Beach’te gerçekleşen kutlamada Mutfak şeflerinin duayeni kabul edilen Azmi Altunyaldız, GEMAD Kurucu Üyelerinden Mevlüt Turan, Hasan Uluçay, Akın Öngel ve Bayram Karababaoğlu’ nun da yer aldığı yaklaşık 150 konuk katıldı.
                GEMAD Başkanı Mustafa Demirer verdiği bilgide; GEMAD olarak artık turizm sektörünün bilinen sivil toplum kuruluşlarından birisi olduk.  Değerli basınımızın verdiği destekle öncelikle Ege bölgemiz olmak üzere hemen hemen tüm Türkiye’de bilinir olduk.

                 
Özellikle Turizm mutfaklarında yapılan yemeklerin sunulduğu, bu yıl ikincisini Nisan ayının ilk haftasında yaptığımız Marmaris Tadım Günleri etkinliğimiz, tedarikçi firmaların her geçen yıl artan ilgisiyle, sanırım önümüzdeki yıllarda artık bir Gıda Fuarı ortamına dönüşecek.  Ayrıca 15 - 22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası etkinliklerinde GEMAD olarak gerçekleştirdiğimiz Aşçılar Bayramı da, halkın yoğun katılımıyla sadece bize ait bir etkinlik olmaktan çıkıp, Marmaris Aşçılar Bayramı gibi kutlanmaya başladı.  Tabii Marmaris halkının bu katılımı bizi güçlendiriyor. Önümüzdeki yıldan itibaren her iki etkinliğimizi de, daha katılımlı birer Turizm Şenliği olarak gerçekleştirmek için çalışmalarımıza şimdiden başladık.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

GEMAD 10. YILINDA MARMARİS ŞENLİĞİ HAZIRLIĞINDA
tarih Tarih: 06.05.2017, 00:41 okunma Okunma: 1118
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales