Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GELECEĞİN MİMARLARI ÖĞRETMENLERİMİZ
GELECEĞİN MİMARLARI ÖĞRETMENLERİMİZ

            Muğla Valisi Amir Çiçek; 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

            Vali Çiçek mesajında; “ Değerli Öğretmenlerim,

            Milletimizin ruh ve karakterini şekillendirmede etkin rol oynayan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüzü en içten dileklerimle kutlarım.

            Atatürk’ün işaret ettiği gibi ‘Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir.’ Bu doğrultuda gençlerimize ve çocuklarımıza yapılan her türlü yatırım sayesinde ülkemiz çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşacağını hatırlatmak isterim.

            Toplumumuzun yarınları için siz öğretmenlerimiz tarafından yetiştirilen genç nesillerimiz sayesinde ekonomik, sosyal ve kültürel pek çok alanda arzu ettiğimiz yere geleceğimizden kuşkumuz yok. Sizler bu bilinçle genç insanlarımızı yetiştirmek gibi zor ama kutsal ve saygı duyulacak bir mesleği icra ediyorsunuz.

            Yarınlarımızı aydınlatan, topluma rehberlik eden öğretmenlerimize saygımız sonsuzdur. Geleceğimizi şekillendirecek gençlerimizi iyi yetiştirdiğimiz sürece, sizlerle gurur duymaya devam edeceğiz. Çocuklarımızı özverili bir şekilde yetiştirdiğinize inancımız tamdır.

            Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Atatürk olmak üzere, bugün aramızda bulunmayan tüm öğretmenlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, fedakâr öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü”nü, içtenlikle kutluyor ve sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.” dedi. AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

GELECEĞİN MİMARLARI ÖĞRETMENLERİMİZ
tarih Tarih: 22.11.2014, 15:21 okunma Okunma: 996
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales