Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
FETHİYELİ MUHTARLAR DERNEKLEŞTİ
FETHİYELİ MUHTARLAR DERNEKLEŞTİ

                Muğla’nın Fethiye ilçesinde yeni kurulan Fethiye Muhtarlar Derneği; yönetim kurulu üyeleri ve Fethiyeli mahalle muhtarları, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü makamında ziyaret etti.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; verilen hizmetlerden dolayı Başkan Gürün’e teşekkür eden Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü; “Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi olmasının ardından açıkçası hizmetlerin bu kadar çabuk gerçekleşeceğini düşünmüyorduk. Ama Muğla Büyükşehir Belediyesi, MUSKİ ekipleri kısa zamanda mahallerimizde yol, su ile ilgili problemlerimizle ilgilendi. Sorunumuz olduğunda Muğla Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Masasının numarası olan 444 48 01/8’i  aradığımızda çok kısa bir sürede Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri mahallemize gelerek sorunumuzu çözüyor.” dedi.
                Ziyaretten memnun kalan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’de; “Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi olmasından sonra, aracıyla, personeliyle, binasıyla olmayan bir belediyeyi Muğla gibi geniş bir coğrafyada kurduk. Yeni Büyükşehir Belediyesi olan illerin arasında organizasyon şemasını en hızlı tamamlayan ve vatandaşlarına hizmet vermeye başlayan belediyelerden biriyiz. Alt yapısıyla, yollarıyla, suyuyla, mezarlıklarıyla, sosyal hizmetleri ile görev süremiz içerisinde yapılacak hizmetleri önem ve aciliyet sırasına göre belirledik.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak statüsü değişse de köylerimize, üreticimize çok önem veriyoruz. Köylerimizi, alt yapısıyla, yoluyla, çocuk oyun gruplarıyla yaşanır merkezler haline getirerek köyden kente değil kentten köye göçü sağlamak için çalışıyoruz. Kooperatiflerimizle alım garantili çiçek ürettik, üniversitemiz ile birlikte Toprak, Su, Yaprak analiz laboratuvarı kurduk, üreticimize patates tohumu dağıttık. Köylünün yerinde kalması, toprağına sahip çıkması ve emeğinin karşılığını almasını istiyoruz. Vatandaşlarımızla aramızdaki en önemli bağ siz muhtarlarımızsınız. Birlikte görev süremiz boyunca vatandaşlarımızla hizmet edeceğiz.”
dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

__________________________________
TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

FETHİYELİ MUHTARLAR DERNEKLEŞTİ
tarih Tarih: 15.11.2015, 14:36 okunma Okunma: 978
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales