Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
FETHİYELİ KRUVAZİYER LİMANI İSTİYOR
FETHİYELİ KRUVAZİYER LİMANI İSTİYOR

            Vali Güvençer:” Dünya turizminde de en üst sıralarda olan Fethiye’mize bu limanı kazandırabilmek için Valilik olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız!..

            Fethiye Meslek Kuruluşları Güç Birliği Platformu Başkanı Şaban Arıkan, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan ve beraberindeki heyet, Fethiye’de kruvaziyer liman yapılması için yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermek üzere Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i makamında ziyaret ederek destek istedi.

            Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre; Muğla’nın en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Fethiye için kruvaziyer limanı oluşturulmaya çalışılmasının önemli olduğuna dikkat çeken Vali Güvençer: “Sadece Türkiye değil dünya turizminde de en üst sıralarda olan Fethiye’mize bu limanı kazandırabilmek turizmin daha iyi noktalara gelmesine yardımcı olacaktır. Konuyla ilgili Valilik olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Dilerim en kısa zamanda bu proje hayata geçer. Çalışma da emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

            Ziyarette Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın desteklediği, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürüttüğü ve Fethiye Deniz Ticaret Odası’nın iştirakçisi olduğu proje ile ilgili Fethiye’de Eylülün 2. haftası üst düzey katılımla bir toplantı yapılmasına karar verildi. (Ata SEVGİ / AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

FETHİYELİ KRUVAZİYER LİMANI İSTİYOR
tarih Tarih: 15.08.2014, 20:54 okunma Okunma: 1162
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales