Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
FETHİYELİ GÖNÜL ELÇİLERİ SERTİFİKALANDI
FETHİYELİ GÖNÜL ELÇİLERİ SERTİFİKALANDI

            Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından geliştirilen “Kadınlar için Mesleki Eğitim Projesi”nde Fethiye’de kurs gören kadınlara sertifikaları, Muğla Valisi Amir Çiçek’in eşi Hülya Çiçek tarafından verildi.

            Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre; 81 il valisinin eşlerinin desteklediği Gönül Elçileri Projesi kapsamında, Kadınlara Mesleki Eğitim Kazandırma projesinin ikinci alt bileşeni olarak,  Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ve eşi Zeynep Çalık’ın ev sahipliğinde Fethiye Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen törene, Hülya Çiçek’in yanı sıra İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Halil Çelik’in eşi Ayfer Çelik, Vali Yardımcısı Fatih Ürkmezer’in eşi Miray Ürkmezer, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu ve eşi Zeliha Akkuzu da katıldı.

            Törende konuşan Hülya Çiçek: “Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan önderliğinde başlatılan Gönül Elçileri Projesi, kadınlarımıza meslek edindirme, kendi ayakları üzerinde durabilecek donanıma sahip olmaları için çaba sarf etmektedir. Bu konuda elde edilen başarılar bizleri çok mutlu etti. Bu proje kapsamında başarılı olan kadınlarımızın ödül töreninde bulunmaktan gurur duydum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
 
            Meslek edindirme kurslarını başarıyla bitirenlere sertifikaları verilen törende ayrıca, Uluslar arası İstanbul 13. Gastronomi Festivalinde ve 7.’si düzenlenen Antalya Uluslar arası Altın Kep Aşçılar Yarışması’nda dereceye giren Fethiye Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi öğrencilerine ödülleri verildi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

FETHİYELİ GÖNÜL ELÇİLERİ SERTİFİKALANDI
tarih Tarih: 23.02.2015, 23:38 okunma Okunma: 1092
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales