Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
FETHİYELİ GAZETECİLER VALİ ÇİÇEK’İ ZİYARET ETTİ
FETHİYELİ GAZETECİLER VALİ ÇİÇEK’İ ZİYARET ETTİ

            Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş ve yönetim kurulu üyeleri; göreve yeni başlayan Muğla Valisi Amir Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

            Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre;  Fethiyeli gazetecilere teşekkür eden Vali Çiçek: “Basın her zaman bizim için aynadır. Basın mensubu arkadaşların özverili şekilde çalıştığını düşünüyorum. Bundan sonra güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum." dedi.

            Kendisi ile ilgili de mesai saati gözetmeksizin çalışmak gerektiğini söyleyen Vali Çiçek: “Bu görev bize hizmet yapmak için verildi. İnsanların memnuniyetini sağladığınız zaman iyi yönetimi gerçekleştirmiş olursunuz. Biz burada devletin temsilcisiysek çalışmalarımızı bunu göre yapmamız, samimi bir şekilde çalışmamız lazım. İmkan yok diye mazeret üretilmeyecektir. Buraya turistik amaçla gelmedik. Muğla daha iyiye gitmeli. Vizyon çok önemli.  Hep birlikte çalışırsak Muğla’nın marka olması için hiçbir engel yok.  Bir ilçeye gittiğimde sadece protokolle değil sivil toplum örgütleri ile de bir araya geleceğim.  Bulunduğumuz süre içerisinde elimizden gelenin en iyisini yapmak durumundayız. Tarımın gelişmesini, alternatif turizmle turizmin 12 aya yayılmasını sağlamalıyız. Bürokratik engelleri kaldırmalıyız. İnsanı çok seviyorum. İnsanı mutlu et ki devlet yaşasın. Niyetimiz bu.” dedi. (AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

FETHİYELİ GAZETECİLER VALİ ÇİÇEK’İ ZİYARET ETTİ
tarih Tarih: 13.10.2014, 00:08 okunma Okunma: 1025
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales