Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
FETHİYE VE SEYDİKEMER ÜNİVERSİTE İSTİYOR
FETHİYE VE SEYDİKEMER ÜNİVERSİTE İSTİYOR

                Muğla’nın Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde, üniversite kurulması için “Fethiye’ye Üniversite Yakışır” adıyla imza kampanyası başlatıldı.
                Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO)’dan verilen bilgiye göre; Fethiye - Seydikemer Meslek Kuruluşları Güç Birliği Platformu tarafından yürütülen ve önceki gün açılışı Fethiye’de yapılan “Fethiye’ye Üniversite Yakışır” imza kampanyası, dün (15 Haziran 2017) Seydikemer ilçesinde de başlatıldı.
                Fethiye - Seydikemer Meslek Kuruluşları Güç Birliği Platformu üyeleri FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan, Mimarlar Odası Fethiye Temsilcisi ve Platformun dönem başkanı Gökhan Güngör, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Mehmet Gümüş, İnşaat Mühendisleri Odası Fethiye Temsilcisi Levent Çimen, Muğla Şehir Plancıları Odası Fethiye Temsilcisi Ercan Çınaroğlu, Elektrik Mühendisleri Odası Fethiye Temsilcisi Sermet Ünel, Muğla Barosu Fethiye Temsilcisi Fatih Taşer, Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır ve Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Odası Başkanı Mehmet Çakıroğlu’nun birlikte başlattığı imza kampanyasına; Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, MHP Seydikemer İlçe Başkanı Yusuf Bağırcı da katılarak, destek verdi.
                Mimarlar Odası Fethiye Temsilcisi ve Platformun dönem başkanı Gökhan Güngör verdiği bilgide, “Dün başlatmış olduğumuz Fethiye’ye üniversite yakışır kampanyasına bugünde Seydikemer Cumhuriyet Meydanında devam ediyoruz. Emeği geçen Sayın Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e ve Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Mehmet Gümüş’e, Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır’a, Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Odası Başkanı Mehmet Çakıroğlu’na, muhtarlarımıza, siyasi partilerin ilçe yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz Seydikemer olarak katkı verdikleri için. Bu kampanya Fethiye, Seydikemer ve bölgemiz için hayırlı olsun.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

FETHİYE VE SEYDİKEMER ÜNİVERSİTE İSTİYOR
tarih Tarih: 16.06.2017, 03:30 okunma Okunma: 645
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales