Marmaris Bülten
ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
“FETHİYE SPORTFEST 2019” TURİZM SEZONUNU UZATACAK
“FETHİYE SPORTFEST 2019” TURİZM SEZONUNU UZATACAK

                Muğla’nın Fethiye ilçesinde bu yıl ilk kez yapılacak olan “Fethiye Sportfest 2019”a,  yaklaşık 4 Bin Avrupalı sporcu ve yakınlarının katılması bekleniyor!
                Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO)’nın ev sahipliğinde dün (10 Temmuz 2019) FTSO Meğri Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Turizm Konseyi Toplantısına; Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, FETOB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Uysal, Çalış-Der Başkanı ve FTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mete Ay, YDA Dalaman Havalimanı İş Geliştirme Direktörü Orçun Songur, FTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Dim, FETAV Müdürü Dilek Dinçer, FETOB Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Doğan, TÜRSAB adına Süleyman Kaya, SKAL Fethiye Derneği Başkanı Uğur Serindağ, Turizm Denetleme Bürosu adına Güler Uymaz ve DTO Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet S. Ekici katıldı.
                FTSO’dan verilen bilgiye göre; 2019 Turizm Sezonunun geçen son  3 - 4 aylık süresindeki Fethiye turizminin değerlendirildiği toplantıda, Fethiye Gençlik Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit tarafından, Ekim ayında Fethiye’de yapılmasına karar verilen Fethiye Sporfest’in tanıtımı yapıldı. 
                Spor Festivali’ne tahmini 3500 - 4000 sporcu ve bunların yakınlarının geleceğine dikkat çeken Fethiye Gençlik Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit,  “İlki bu sene Ekim ayında gerçekleştirilecek olan Fethiye Sporfest hem sporun ve sporcunun desteklenmesi açısından hem de bölgemizin tanıtımı açısından çok önemli bir görev üstlenecektir. Zira İsveç, Norveç ve Danimarka gibi turist sayısının az olduğu bölgelerden gelecek olan sporcuların ve bunları takip eden basının Fethiye’mizi tanıması ve tanıtılması açısından bizlere fırsat yaratacaktır.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

“FETHİYE SPORTFEST 2019” TURİZM SEZONUNU UZATACAK
tarih Tarih: 11.07.2019, 09:44 okunma Okunma: 416
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales