Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
FETHİYE MİNİBÜSLERİ DE HALK OTOBÜSÜNE DÖNÜŞTÜ
FETHİYE MİNİBÜSLERİ DE HALK OTOBÜSÜNE DÖNÜŞTÜ

                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde sürdürdüğü Ulaşımda Dönüşüm Projesi’ne,  Fethiye İlçesinde faaliyet gösteren minibüs kooperatifleri de katıldı.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; dönüşüm projesine Fethiye İlçesi’nden 18, 22, 25, 28, 39, 72 ve 124 Nolu kooperatifler,  306 araçları ile katılarak, engelli erişimine uygun, elektronik biniş sitemli, araç içi ve dışının kameralarla izlenip, filo yönetim sistemi ile takip edilen, çevreye duyarlı motor ve en son güvenlik sistemleri ile donanmış araçlarla Özel Toplu Taşıma Aracına dönüşüm kararı aldılar.

                Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün, Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi olmasından sonra Muğla genelinde ulaşımda Büyükşehir Belediyesi’nin yetkili olduğuna dikkat çekerek; “Muğla’da Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın toplu taşıma hizmetinden modern ve çağdaş araçlarla yararlanması için çalışıyoruz. 245 aracımızla Muğla genelinde hizmet verirken kooperatiflerimiz ve şoför esnafımızla karşılıklı konuşarak ulaşımda dönüşümü başlattık. 65 Yaş üstü, engelli, şehit ve gazi yakını gibi kanunen ücretsiz seyahat etme hakkı olan vatandaşlarımız için ve engelli erişimine uygun, modern, çevreci, güvenlikli, donanmış araçlarla toplu taşıma hizmetini daha kaliteli hale getiriyoruz. Fethiye ilçemizden bu dönüşüme katılan 7 kooperatifimize hayırlı olsun diyor, ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

FETHİYE MİNİBÜSLERİ DE HALK OTOBÜSÜNE DÖNÜŞTÜ
tarih Tarih: 27.03.2016, 01:44 okunma Okunma: 953
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales