Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ERBERK NEŞE ERBERK MARMARİS’İ AÇTI
ERBERK NEŞE ERBERK MARMARİS’İ AÇTI

                            Eski Türkiye ve Avrupa Güzeli Neşe Erberk, kendi adını taşıyan Neşe Erberk Anaokulları’nın 30. Şubesini Marmaris’te açtı.
             Açılışta
miniklerin velilerinin  yanı sıra, ninelerin ve dedelerin de konuk olması, hoş bir görüntü oluşturdu.
       
Dün (12 Eylül 2014) verilen bir kokteylle hizmete giren Neşe Erberk Anaokulu Joyfullhouse Anaokulları zincirinin 30. Şubesi Marmaris; Tuğçe Karaarslan ve Metin Karaman işletmeciliğinde, öğrenci kabulüne başladı. Açılışta okulun yeni öğrencisi miniklerin velilerinin  yanı sıra, nineleri ve dedelerinin de konuk olması, hoş bir görüntü oluşturdu. 
         Açılış kurdelesini kesen Avrupa tescilli Türk güzeli Neşe Erberk yaptığı konuşmada; “Okullarımız;  1.5 - 3 yaş oyun grubu ve  3 - 6 yaş yetenek geliştirme merkezi olarak bilinen anaokulları konseptinin dışında çocuklara daha modern eğitim anlayışı sunmaktadır ve eğitim çalışmalarında, reggio emilia eğitim anlayışındaki atölye çalışmaları ile çocuğun yeteneğini ortaya çıkarma ve çocuğun ilgi alanlarını keşfetme üzerine tasarlanmıştır. Sanat atölyesi, yabancı dil atölyesi, fen doğa  bilim atölyesi, oyun atölyesi, müzik dans tiyatro atölyesi olarak belirlenen alanlarda çocuklar hayatla tanıştırılıyor.  Çocukların kişiliğine olumlu anlamda etki etmek isteyen okul, mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmeyi  hedeflemektedir. Kadro yapısında okul müdürü, Psikolog, her yaş grubunda 1 öğretmen ve 1 asistan çalışmaktadır. Atölye çalışmalarında artı olarak seramik öğretmeni, ingilizce öğretmeni, bale öğretmeni, hareket koordinasyon öğretmeni, müzik öğretmeni, satranç öğretmeni yetenek programlarına destek vermektedirler. Okul psikoloğu çocukların tüm gelişimi ve yaşaması olası problemleri değerlendirmekte ve gereken tüm takipleri yapmaktadır. Okul psikoloğu ayrıca ailelere de,  çocukları konusunda rehberlik çalışması yapmaktadır. Okuldaki tüm Eğitim personeli çocuklara rehberlik etmeyi, onlarla birlikte yeni keşifler yapmayı prensip edinmiş öğreten değil çocuklarla birlikte sürekli öğrenen ve gelişen bir anlayış içindedirler.” dedi. (Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

ERBERK NEŞE ERBERK MARMARİS’İ AÇTI
tarih Tarih: 13.09.2014, 23:00 okunma Okunma: 2973
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales