Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
EMITT FUARININ GÖZDESİ MUĞLA OLDU
EMITT FUARININ GÖZDESİ MUĞLA OLDU

                Muğla Büyükşehir Belediyesi, bu yıl 20.'si gerçekleştirilen ve Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT'te ziyaretçilerin akınına uğradı.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgide;  “Hedefimiz Bir Muğla Bir” sloganıyla, İlçe Belediyeler ile birlikte katıldığı 20. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te ziyaretçiler, Muğla Büyükşehir Belediyesi standına yoğun ilgi gösterdiler.
                 Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’ın açılışını yaptığı fuarda CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, CHP Muğla Milletvekili Avukat Akın Üstündağ,  Muğla Valisi Amir Çiçek, diğer illerin Valileri, Büyükşehir Belediye Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, Muğla İlçe Belediye Başkanları, İstanbul Muğlalılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Muğla İli Turizm ve Otel İşletmecileri, Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ile yerli ve yabancı konuklar katıldı.
                28 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda ziyaretçilere Muğla’nın tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri hakkında bilgiler veriliyor.
                Türk ve Dünya turizm sektörünün en büyük buluşma noktalarından olan fuara Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde, Bodrum, Menteşe, Dalaman, Datça, Ula, Marmaris, Ortaca, Köyceğiz, Milas, Yatağan, Fethiye ve Seydikemer İlçe Belediyeleri katıldı.” Denildi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

EMITT FUARININ GÖZDESİ MUĞLA OLDU
tarih Tarih: 30.01.2016, 02:16 okunma Okunma: 876
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales