Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
EĞİTİMİN ALTIN ZARI BAŞKAN FİDAN’IN OLDU
EĞİTİMİN ALTIN ZARI BAŞKAN FİDAN’IN OLDU

                   Marmaris Lions Kulübü’nün düzenlediği, tüm geliri çağdaş eğitim için harcanan 23. Geleneksel Altın Zar Tavla Turnuvası’nda,  eski Turunç Beldesi’nin son Başkanı Ali Fuat Fidan 1. Olarak, Altın Zar ödülünü kazandı.

            De Luxe Hotel Pineta’da, önceki gün (24 Ekim 2014)  yapılan final karşılaşmalarında; Fidan ödülünü Lions 118 R Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Altan Tarhan’dan aldı. Sıralama; 1. Ali Fuat Fidan, 2. Güner Keskin, 3. Arif Topçu, 4. Zafer Akkaya, 5. Tülay Artun, 6. Cengiz Alev, 7. Hüseyin Amirov ve 8. Hayati Karakaş olarak gerçekleşti.

             Katılımcılara teşekkür eden Marmaris Lions Kulübü Dönem Başkanı Ertuğrul Özcan; “Geleneksel Altın Zar Tavla Turnuvası,  23 senedir Marmaris’te başarıyla gerçekleştirilen tek etkinliktir. Gelirinin tamamını çağdaş eğitime aktardığımız bu turnuvaya gösterilen ilgi ve destek bizleri mutlu ediyor.  Bunun için maddi veya manevi desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza kulübüm adına teşekkür ederim. Çağdaş eğitime destek amacıyla düzenlenen bu turnuvalardan elde edilen gelirler, bugüne kadar okullarımızın ihtiyaçları ve maddi durumu zayıf ama başarılı olan birçok öğrenciye burs olarak verilmiştir. Mezun olup ülkemiz yararına çalışan birçok doktorumuz, mühendisimiz, öğretmenimiz,bilim adamımız ve yöneticilerimiz sizlerin destekleri ile bu yerlere ulaştılar. “ dedi. AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

EĞİTİMİN ALTIN ZARI BAŞKAN FİDAN’IN OLDU
tarih Tarih: 26.10.2014, 14:43 okunma Okunma: 1031
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales