Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
EGE'NİN TELEVİZYONU KANAL EGE YAYINDA
EGE'NİN TELEVİZYONU KANAL EGE YAYINDA

         Uydudan yayına başlayan Kanal Ege, ‘’Ege’nin Haber Kanalı’’ sloganıyla, İzmir’in, Ege’nin sesi olacak. Kanal Ege, yaşamın tüm renklerini içeren siyasetten spora, eğitimden sağlığa, magazinden eğlenceye kadar renkli ve çarpıcı programlarıyla hayatın nabzını tutacak.
                           İzmir ve Ege televizyonuna kavuştu. Medya sektörünün tanınmış ismi Eyüphan Gündoğdu’nun İzmir ve Ege’ye kazandırdığı Kanal Ege, Türksat uydusundan yayına başladı. ‘Tarafsız ve güvenilir haberin adresi olan Kanal Ege’nin Genel Yayın Yönetmenliği’ni ise Ercan Pala üstleniyor.
                         Birbirinden deneyimli bir kadro ile yola çıkan Kanal Ege, ‘’Ege’nin Haber Kanalı’’ sloganıyla, İzmir’in, Ege’nin sesi olacak. Kanal Ege, yaşamın tüm renklerini içeren siyasetten spora, eğitimden sağlığa, magazinden eğlenceye kadar renkli ve çarpıcı programlarıyla hayatın nabzını tutacak.
               Kanal Ege’nin Sevgi ve hoşgörü kenti İzmir’e yakışan ve aynı idealleri taşıyan bir televizyon olacağını belirten Eyüphan Gündoğdu; ‘’Çok uzun ve meşakkatli bir sürecin ardından Kanal Ege’yi İzmirliler ve Egeliler ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’nin üçüncü büyük kenti, Ege’nin kalbi olan İzmir’in artık kendini ifade edeceği, hakkını savunacağı, bu şehre, bu bölgeye ait tüm güzellikleri bulacağı bir televizyonu var. Biz hem İzmir’i, Ege’yi hem de bu coğrafya da yaşayanları çok seviyoruz. Onlarında Kanal Ege’yi seveceğini, sahip çıkacağına, evlerinin, işyerlerinin hatta kalplerinin baş köşesine koyacaklarına gönülden inanıyoruz’’ diye konuştu.
                         İddialı bir ekiple yola çıktıklarını ifade eden Ercan Pala ise ‘’Kanal Ege haberin merkezi olduğu kadar çarpıcı, yenilikçi, yaşamın her rengini içeren programlarıyla İzmirlilerin, Egelilerin yıllardır özlemini çektiği televizyonu olacak. Biz ekip olarak buna inanıyor ve onun için çalışıyoruz. Tüm Egeliler’ den kumandalarının ilk kanalını bizlere ayırmaları. Bizi izlemeye, bizi takip etmeye, daha iyi ve daha güzele ulaşmak için önerilerini, eleştirilerini iletmeye lütfen devam etsinler’’ dedi. Yenigün Gazetesi

Kanal EGE İzlemek için:
Türksat/Frekans 12729.dikey30000 sembol fec otomatik

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

EGE'NİN TELEVİZYONU KANAL EGE YAYINDA
tarih Tarih: 30.05.2018, 15:00 okunma Okunma: 1357
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales