Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
EGE İLLERİ TANITIM GÜNLERİNDE ARINÇ SÜRPRİZİ
EGE İLLERİ TANITIM GÜNLERİNDE ARINÇ SÜRPRİZİ

            Bu yıl 9. Kez yapılan,  10 – 14 Kasım tarihleri arasında Muğla’nın ev sahipliğinde Ankara’da gerçekleştirilen, “Ege İlleri Tanıtım Günleri, eski Başbakan Yardımcılarından ve eski TBMM Başkanı Bülent Arınç’ı da konuk etti.
            MUTSO’dan verilen bilgiye göre; Bu yıl Ankara’da 9’uncusu düzenlenen Ege İlleri Tanıtım Günlerinin ev sahibi Muğla oldu.  Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), Coğrafi İşaret başvurunda bulunulan 10 ürünün tanıtımını yaparken, beraberinde katılan firmalar Muğla’nın yöresel ürünlerini Ankaralılarla buluşturdu.

            MUTSO’nun geniş bir stantla yer aldığı etkinlikte, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, MUTSO Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Dişcigil ve Yönetim Kurulu Üyesi Levent Özkan da hazır bulundu.
            Muğla Saraylısı, Muğla Beyazı Mermeri, Muğla Köftesi, Muğla Tarhanası, Dalyan Narı, Ortaca Limonu, Datça Nurlu Bademi, Ula Sarımsağı, Gökova Susamı, Kavaklıdere Cevizi olmak üzere Coğrafi İşaret başvurusu yaptığı 10 ürünün tanıtımını yapan MUTSO, ayrıca Karia Yolu hakkında da katılımcılara bilgi verdi.
            MUTSO standında yer alan Köy Kooperatifi Muğla Birliği, Pehlivan – Datça Yöresel Ürünleri ve Altın Eller Derneği Muğla’nın yöresel lezzetleri ve kültürünü Ankaralılarla buluşturdu.
             Perşembe günü gerçekleştirilen açılış törenine Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, eski Başbakan Yardımcılarından ve eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, Muğla Valisi Amir Çiçek, MSKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bayram Akça, MEÇEV Başkanı İsmail Baykal ve Ege illeri Milletvekilleri ve Valileri, Belediye Başkanları, Oda, Borsa ve STK Başkanlarının yanı sıra çok sayıda Ankaralı ve Ankara’da yaşayan Muğlalılar katıldı.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

EGE İLLERİ TANITIM GÜNLERİNDE ARINÇ SÜRPRİZİ
tarih Tarih: 13.11.2016, 16:28 okunma Okunma: 699
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales