Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DÜNYANIN KAMPÇILARI DATÇA’DA BULUŞACAK
DÜNYANIN KAMPÇILARI DATÇA’DA BULUŞACAK

            Geçen yıl 84. sü Portekiz’de gerçekleştirilen, dünyanın çeşitli ülkelerinden Karavancıları buluşturan 85. Uluslararası Rally, 39 Ülkeden 74 dernek  üyelerinin katılımı ile 17 - 26 Mayıs tarihleri arasında, Datça Aktur’da yapılacak.
            Dünyanın hemen her yerinden kampçıların birbirleriyle tanışmaları ve  arkadaşlarıyla bir araya gelmeleri için kültürel, sportif ve rekreasyonel etkinliklerin gerçekleştirileceği Rally için Muğla Valiliği açıklama yaptı.
            Valilikten verilen bilgiye göre; bu Yıl 85. si Düzenlenecek Olan Uluslararası Rally Organizasyonu  öncesi Muğla Valisi Amir Çiçek Başkanlığında  görüş ve önerilerin değerlendirilmesi amacıyla bir toplantı düzenlendi.
            Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Kamil Köten, Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik,  İl Sağlık Müdürü Cihan Tekin, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz, Kültür ve Turizm Müdürü Veli Çelik, Türkiye Kamp ve Karavan Derneği Yönetim Kurulu Başkanı eski Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu ve Aktur Başkanlığı temsilcileri katıldı.
            Datça Aktur Kamp sahasında düzenlenecek olan
“85. Uluslararası Rally”  organizasyonunu desteklediklerini belirten Vali Çiçek, “ilimize her yıl deniz, hava ve karayoluyla gelen yedi milyonun üzerindeki misafirlerimizin, ilimiz içindeki konaklama, seyahat ve diğer aktivitelerini huzur, güven ve sağlık içerisinde tamamlamaları için çalışıyoruz.” dedi.
            Türkiye Kamp ve Karavan Derneği Başkanı Metanet Çulhaoğlu verdiği bilgide;  kamp turizminin esas amacının seyahat etmek ve kamp yapılan bölgenin kültürünü öğrenmek olduğunu söyledi. Türkiye Kamp ve Karavan Derneği'nin FICC'ye dört yıl önce yapmış olduğu müracaatla, bu yıl 85’incisi yapılacak olan organizasyonun, Türkiye’de yapılmasının onaylandığını ve 39 Ülkeden 74 derneğin üyelerinin katılımı ile Datça'da Aktur Kamp sahasında 17 - 26 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacağını belirten Çulhaoğlu, Datça Aktur Kamp sahasının Avrupa standartlarında bir kamp alanı olduğuna dikkat çekti.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
DATÇA'DA NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/datca_da_ne_nerede_nereye/  

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DÜNYANIN KAMPÇILARI DATÇA’DA BULUŞACAK
tarih Tarih: 27.04.2017, 03:30 okunma Okunma: 1222
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales