Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DÜNYANIN EN İYİSİ MARMARİS AQUA HOTEL
DÜNYANIN EN İYİSİ MARMARİS AQUA HOTEL

                Marmaris İçmeler’de 1992 yılından beri faaliyet gösteren Hotel Aqua, 180 ülkede 30 milyondan fazla müşteriye hizmet veren dünya devi tur operatörü TUI  tarafından,dünya’nın bir çok otelini geride bırakarak  2015 yılının  4 yıldızlı otel kategorisinde “En iyi  First Choice” oteli seçildi.
               TUI UK’in İngiltere’de düzenlenen Altın Madalya Ödül töreni için özel olarak bastırdıkları broşürlerinde, Hotel Aqua, “The Best First Choice Accommodation”  “En iyi First Choice Oteli”  olarak yer aldı. Hotel Aqua’dan verilen bilgiye göe;TUI İngiIltere ve İrlanda Yönetim Kurulu Başkanı Nick Longman, teşekkür yazısı ile Hotel Aqua’nın da içinde bulunduğu “Kendi kategorisinde Dünyanın En İyilerine” ve onları takip eden diğer otellere, misafirlerine sarsılmaz bir motivasyonla sundukları kaliteli hizmetler için teşekkürlerini sundu. 

         Türk turizminin göğsünü kabartan Ödül hakkında bilgi veren Hotel Aqua Genel Müdürü Cem Türkmen: “ 4 yıldız kategorisi, partnerimiz Tui’nin pörtföyünde en fazla oteli bulunan kategorilerindendir. Bu kategoride tüm dünyadan oteller ile rekabet ederek,  2015 yılı gibi oldukça sıkıntılı bir turizm sezonunu bu başarı ile bitirmek bizi çok mutlu etti. Sezon başında yaşanan birçok gelişmeye rağmen misafirlerimize kendilerini özel hissettirmeyi bir kez daha başardık. Bu prestijli ödülü almamızda katkısı bulunan özverili Hotel Aqua personeline ve bizi bu ödüle layık gören değerli misafirlerimize özellikle teşekkür etmek istiyorum. 2016 yılında da fiyat odaklı değil kalite odaklı hizmet anlayışımızdan taviz vermeyeceğiz. Bu gibi ödülleri almanın, misafirlerimizin beklentilerinin doğal olarak yükselmesine neden olduğunun ve bunun getirdiği sorumluluğun bilincindeyiz.  Yapacağımız hazırlıklar ile 2016 yılını daha iyi geçireceğimizi umuyorum.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DÜNYANIN EN İYİSİ MARMARİS AQUA HOTEL
tarih Tarih: 19.01.2016, 15:18 okunma Okunma: 1047
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales