Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DÜNYACA ÜNLÜ RALLİ DALYAN’I RENKLENDİRDİ
DÜNYACA ÜNLÜ RALLİ DALYAN’I RENKLENDİRDİ

                Allgau-Orient / Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi Dalyan’da yapıldı.Bu yıl 10’uncusu yapılan Ralliye 90 takım, 550 katılımcı, 252 araba ile katıldı. 12 bin  kilometreyi kapsayan ve otoyol veya GPS olmaksızın yapılan Allgau-Orient / Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi, son 9 senede dünyanın en önemli rallileri arasında yer alıyor.
                YDA Dalaman Havalimanı’ndan verilen bilgiye göre;  Muğla’nın Ortaca ilçesinde bulunan Dünyaca Ünlü Dalyan-İztuzu’da yapılan rallinin Dalyan-İztuzu  startını Muğla Valisi Amir Çiçek,  Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi Başkanı Nadir Serin, Rallinin Ana Sponsoru YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Bayram Akça, birlikte verdi.

                Söz alan Vali Çiçek;" Muğla'da özellikle 12 ayın her ayında turizm etkinliğinin olması gerekir. Buna müsait bir il. İklimiyle coğrafyasıyla yapısıyla Bu nedenle şu anda biliyorsunuz bir ralli turizmi ortaya konuyor. Spor  turizminin bir çeşididir. Özellikle de Muğla'da bu alternatif turizm açılarından birisi de spor turizmini ortaya çıkarıp uluslararası alana yaymaktır. Bu adı da çok önemli doğu batı dostluk rallisi sporu.  Bu güzelim Dalyan'a Dalaman'a  İztuzu'na ve bu civardaki bölgeye geldiler. Hem dostluklarını belirtiyorlar hem bölgeyi tanıyorlar. Hem de burada misafir edeceğiz. İşte turizmin büyük bir etkinliği işte bunun gibi daha alternatif turizm çeşitlerini Muğla'ya yerinde ve zamanında en uygun şekilde sağlayacağız. Bu organizasyonun burada olmasını sağlayan sponsorlara da teşekkür ederim. Çünkü Muğla için Türkiye için büyük bir hizmet yapıyorlar. “ dedi.
                Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi Başkanı Nadir Serin ise Ralli’nin 12 gün önce Almanya’dan başladığını  ve Dalyan’a ulaşıncaya kadar 7 bin kilometre yol kat ettiklerini anlatarak, “Muğla sınırlarına girinceye kadar 6 ülke geçtik. Ralliye 18 ülkeden 252 araç, 90 takım olmak üzere toplam 550 kişi katılıyor. Ekipte Alman gazetecilerde yer alıyor. Dalyan’dan sonra 5 bin kilometre daha giderek Ürdün’e ulaşacağız ve toplam 12 bin kilometre yol yapmış olacağız. Ralliye katılanların tamamı Dalyan’ın tarihi ve doğal güzelliklerine hayran kaldılar” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?.. 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

DÜNYACA ÜNLÜ RALLİ DALYAN’I RENKLENDİRDİ
tarih Tarih: 23.05.2015, 00:01 okunma Okunma: 1316
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales