Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DÜNYA ÖĞRENCİLERİ MUĞLA’DA BULUŞTU
DÜNYA ÖĞRENCİLERİ MUĞLA’DA BULUŞTU

                Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Spor Merkezi’nin birlikte düzenlediği Workcamp (Çalışma Kampı) projesi ile Muğla’ya gelen yabancı öğrenciler, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün, Workcamp projesi ile Güney Kore, İspanya, Meksika, Fransa gibi farklı kıtalardaki ülkelerden Muğla’ya gelen öğrencilerin birbirlerini, kültürlerini, farklı şehirleri tanıma fırsatı bulduğunu, bu tür projelerin geliştirilerek devam ettirilmesi gerektiğini söyledi.
              Başkan Gürün; “Çalışma kampı projesi ile farklı coğrafyalardan, farklı kültürlerden 10 yabancı öğrencimiz ülkemizi ve Muğlamızı tanıma fırsatı bulacak. Dünya Su Forumu için gittiğim Güney Kore’de, bizden kilometrelerce uzakta, geçmişte kurulan Türkiye-Güney Kore ilişkilerinin sevgiyle devam ettiğini gördüm. Yaşadığımız dünyanın barışa ve dünya gençlerinin birbirini tanıyıp anlamasına ihtiyacı var. Muğla’nın en büyük zenginliği insan yapısı. Muğlamızda sevgi, hoşgörü, güleryüz var. Sizler Muğla’da kaldığınız sürece neler yaşadığınızı, olumlu ve olumsuz şeyleri, hangi düşünceler içinde olduğunuzu Muğla’dan ayrılırken açıklıkla yazmanızı ve bizlerle paylaşmanızı isterim.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/
_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

DÜNYA ÖĞRENCİLERİ MUĞLA’DA BULUŞTU
tarih Tarih: 29.06.2015, 23:45 okunma Okunma: 998
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales