Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DİKKAT BELEDİYE OTOBÜSLERİ BAYRAMDA ÜCRETSİZ!
DİKKAT BELEDİYE OTOBÜSLERİ BAYRAMDA ÜCRETSİZ!

                Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı toplu taşıma araçları, Ramazan Bayramı boyunca, vatandaşları ücretsiz taşıyacak. Özellikle Marmaris, Bodrum ve Fethiye’de yoğunlaşan turizm sezonu nedeniyle, uygulama vatandaşlar için bayram şekeri gibi olacak.
                Muğla Büyükşehirden verilen bilgiye göre;  Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin tüm birimleri, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı daha huzurlu ve rahat geçirebilmeleri için gerekli önlemleri alarak hazırlıklarını tamamladı. Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, Muğla İli genelinde yetki ve sorumluluk alanında bulunan pastanelerde ve şekerleme satışı yapan yerlerde denetimlerini sıklaştırdı. Zabıta ekipleri ayrıca bayram nedeniyle yolcu yoğunluğunun arttığı otogarlarda da denetimlerine arttırarak devam ediyor. MUSKİ Genel Müdürlüğü ve İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, bayram boyunca su ve kanalizasyon hizmetlerinde meydana gelebilecek aksaklıklarda ve olası bir yangına karşı 7/24 görevlerinin başında olacaklar.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçları,  bayramın İlk günü 17 Temmuz Cuma gününden itibaren, 19 Temmuz Pazar günü saat; 00.00’a kadar,  vatandaşlara ücretsiz hizmet verecek. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/
_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

DİKKAT BELEDİYE OTOBÜSLERİ BAYRAMDA ÜCRETSİZ!
tarih Tarih: 15.07.2015, 01:02 okunma Okunma: 1315
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales