Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DİKKAT HER AN HER YERDE TRAFİK ÇIKABİLİR!
DİKKAT HER AN HER YERDE TRAFİK ÇIKABİLİR!

             Motosiklet sürücüleri için alkol sınırının kaç olduğunu biliyor musunuz?
            Marmaris Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma trafik ekipleri, kent merkezinde ve  kırsalda sürekli trafik kontrol uygulaması başlattı.

             Alışılmışın dışında tesadüfi seçilen noktalarda ve zamanlarda yapılan kontrollerde durdurulan tüm sürücülere,  alkol kontrolü mutlaka yapılıyor.

            Turizm sezonu ile birlikte alkollü sürücü sayısının da arttığına dikkat çeken Marmaris Kaymakam Vekili ve Muğla Vali Yardımcısı Kamil Köten yaptığı açıklamada;  “ Sayın valimiz başkanlığında 1 ay önce yapılan il koordinasyon toplantısında alınan öncelikli kararlar doğrultunda, trafik denetimlerini sıklaştırdık. Polis ve Jandarma ekiplerimiz 24 saat boyunca aralıksız trafik kontrol uygulaması yapıyorlar. Uygulamalarımız alışılmışın dışında ekiplerimizin tesadüfi seçtiği yerler ve zamanlarda gerçekleştiriliyor.
            Malumunuz turizm sezonuyla birlikte alkol tüketimi de artıyor. Alkollü sürücü serseri mayın gibidir.Araca da yayaya da zarar verebilir. Bunları dikkate alarak uygulamalarımızda alkol kontrolünü ön planda tutuyoruz. Aynı şekilde yaz sezonuyla birlikte motosiklet sayısında da büyük artış var trafikte. Özellikle şehir içi uygulamalarında tanık oluyoruz o kadar çok kasksız sürücü var ki maalesef. Çoğumuzun bilmediği bir konuda  motosiklet sürücüsü için alkol sınırı 20 promil ve üstü otomobiller içinde 50 promil ve üstü.  Özellikle motorsiklet sürücüleri bu konuda dikkatli olmalılar. Bizim uygulamalarımızda asıl hedefimiz, sürücülerin can güvenliğini sağlamak.” dedi.(Ata SEVGİ / AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

DİKKAT HER AN HER YERDE TRAFİK ÇIKABİLİR!
tarih Tarih: 13.06.2014, 22:59 okunma Okunma: 1273
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales