Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DEVLET MARMARİS’TE ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİ AĞIRLADI
DEVLET MARMARİS’TE ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİ AĞIRLADI

            Muğla Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve İl Müftülüğü’nün ortaklaşa hazırladığı “Şehidim, Gazim Üzülme Emanetin Bizimle” projesi kapsamında, Muğla Valisi Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek,  Marmaris’te  düzenlenen yemek programında Şehit yakını ve Gazilerle bir araya geldi.
            Muğla Valiliğinden verilen bilgiye göre  Pineta Hotel’de bugün (5 Nisan 2017) gerçekleşen buluşmada AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Aksaz Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ali Çekiç, Vali Yardımcısı Ekrem Aylanç, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Datça Kaymakamı Vehbi Bakır, Ula Kaymakamı Ali Yılmaz,  Marmaris, Datça ve Ula ilçelerinde yaşayan şehit yakınları, gaziler, polis ve askerler konuk oldu.

            Programda konuşan Vali Çiçek, “ Şehitlerimiz ve ebediyete intikal etmiş gazilerimiz için indirin hatimlerin duası için bugün buradayız. Muğla ve ilçelerinde 165 şehidimiz, 529 gazimiz var.  Bizler devletin görevlileri olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. Hizmette sizlere öncelik var. İşe yerleşmede, çocukların okumasında, ulaşımda, ev sahibi olunmasında ve aklınıza gelen diğer konularda devletin imkânları sizler için var. Bu toprakların her karışında şehit ve gazilerimizin kanı vardır. Bu topraklar şehit kanı ile yoğurularak kutsal vatan toprağı olmuştur. Tarihimizin her döneminde vatanımızı bölmek parçalamak isteyenler olmuştur. 15 Temmuz’da ülkemizi bölmek, devletimizi yıkmak istediler ancak aziz milletimiz Devletine, Vatanına, Bayrağına, Milli iradesine sahip çıktı canı pahasına bu hain darbeci teröristlere fırsat vermedi.  Bu saydığım değerler bizim kutsalımızdır. Bizler bu değerlere her zaman sahip çıkacağız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bölünmez, ilelebet payidar kalacaktır ve Mehmet Akif Ersoy’un söylediği son ocak sönünceye kadar bu vatan bu millet yaşayacaktır. Rengini  şehidimizin ve gazimizin kanından alan bağımsızlığımızın sembolü olan ay yıldızlı bayrağımız,  devamlı dalgalanacaktır.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DEVLET MARMARİS’TE ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİ AĞIRLADI
tarih Tarih: 05.04.2017, 23:51 okunma Okunma: 765
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales