Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DEVLET MARMARİS KÖYLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ
DEVLET MARMARİS KÖYLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ

            Muğla Valisi Amir Çiçek, halk buluşmaları kapsamında Marmaris Hisarönü Köyü mahallesinde, Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.
           Muğla Valiliğinden verilen bilgiye göre; Önceki gün (10 Mayıs 2017) Hisarönü Köy Kahvesinde gerçekleşen buluşmada, Vali Amir Çiçek, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanı Albay Oğuz Bavbek, il ve ilçe kurum müdürleri ve  mahalle muhtarları katıldı.
            Günün  berat kandili olması sebebiyle muhtarların berat kandilini kutlayarak konuşmasına başlayan Vali Çiçek; “Sizleri Muğla’ya çağırıp gelin görüşelim diyebilirdim. İlçeniz, beldeniz ile ilgili konuları sizlerin ağzından dinlemek istedim. Sorunlarınıza çözüm bulmak için buradayım. Bahaneler üretmeden çalışacağız. Güçlü Türkiye olma yolunla azimle kararlılıkla işleri çözümleyeceğiz.” dedi.
          15 Temmuz 2017 darbe günü yaşananları hatırlatan Vali Çiçek, “ 15 Temmuz’da yaşananlar bölücü terör örgütünün Türkiye Cumhuriyeti Devletini yok etme planlarının uygulamasıydı. Bizler öyle güçlüyüz ki onlara bu fırsatı vermedik. Sadece Marmaris, Muğla değil tüm Türkiye’de meydanları boş bırakmayarak milli irademize, birliğimize, dirliğimize sahip çıkarak hainlere derslerini verdik. Şehitlerimiz, gazilerimiz oldu. Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor, gazilerimize sağlık ve şükranlarımı iletiyorum. Toplumda güçlü ve dinamik olmak için başta kendim olmak üzere ilçede kaymakamlar, il ve ilçe müdürleri, memurlar ile eşgüdüm içinde çalışıyoruz. Temel amacımız sizlere sağlıklı, hızlı ve kesintisiz hizmet sunmak. Bürokrasiye takılı kalmayacağız. Çözüm için hep birlikte çalışacağız.” dedi.
          Vatandaşın devlete ulaşması noktasında Muhtarların Devletin ilk kapısı olduğunu söyleyen Vali Çiçek, resmi kurum amirlerine de seslenerek; “Turizm, tarım, ticaret hangi alanda olursa olsun ilgili kurumlar sorunlarınıza çözüm bulacaklar. Devletimiz; dinamik, aktif ve güçlü bir devlet.” sözleriyle konuşmasını tamamladı. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DEVLET MARMARİS KÖYLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ
tarih Tarih: 12.05.2017, 03:08 okunma Okunma: 856
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales