Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DENİZ SPORLARINDA MARMARİS’İN EKSİĞİNİ TAMAMLIYORLAR
DENİZ SPORLARINDA MARMARİS’İN EKSİĞİNİ TAMAMLIYORLAR

                Türkiye’nin yelken sporunda olimpiyatlardaki ilk kadın temsilcisi milli yelkenci Çağla Dönertaş’ı  yelken sporuna kazandıran Marmaris’teki Güney Ege Yelken Kulübü, Ocak ayında yapılacak Türkiye Yelken Yarıyıl Kupasına hazırlanıyor.
                Muğla Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Marmaris’te deniz sporlarının eğitim yuvası olan Güney Ege Yelken Kulübü; kulübün destekçilerinden Aktaş Ros Beach’te, kulüp öğrencileri ve velileriyle bir araya geldi.

                Bugün (12 Kasım 2017) gerçekleşen toplantıda; bugüne kadar yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendirme sunumu yapan Güney Ege Yelken Kulübü kurucusu ve Yelken Eğitmeni Doğa Serhan Akalın; ülkemizin yelken sporundaki milli gururu Fenerbahçeli sporcu milli yelkenci Çağla Dönertaş’ın spora başladığı 2004  yılından itibaren ilk temel eğitimlerini kendilerinden aldığına dikkat çekerek; “Geçmiş yıllarda belediyeler kanalıyla da olsa amatör spora destek oldukça iyiydi. Günümüzde ise özellikle Marmaris için söylüyorum biz kulüp olarak neredeyse numunelik kaldık. Çocuklarımız ve gençlerimizi spora kazandırmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz, üç tarafı denizlerle çevrili Marmaris’te günümüzde eksik bırakıldığını düşündüğümüz yelken sporu için. Ülkemizin gururu ve kulüp olarak bizim de onur duyduğumuz, olimpiyatlarda yelken sporundaki ilk kadın temsilcimiz Çağla Dönertaş, 2004 - 2006 yılları arasında ilk temel eğitimini kulübümüzde alarak bugünlere gelmiştir. Şuan kulübümüzde 7 - 18 yaş arası 24 sporcumuzla eğitimlerimize devam ediyoruz. Hedefimiz Ocak 2018’de gerçekleştirilecek olan Türkiye Yarıyıl Kupası Yelken yarışlarında dereceye girerek, ülkemizi uluslararası yarışmalarda temsil edecek yeni sporcular kazandırmak.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DENİZ SPORLARINDA MARMARİS’İN EKSİĞİNİ TAMAMLIYORLAR
tarih Tarih: 12.11.2017, 21:05 okunma Okunma: 6082
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales