Marmaris Bülten
MARMARİS’TE HATAY DÖNER İSTASYONU AÇILDI DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS İNŞAAT SEKTÖRÜNDE GENÇ BİR MARMARİSLİ!..
MARMARİS İNŞAAT SEKTÖRÜNDE GENÇ BİR MARMARİSLİ!..

           Marmaris’ten üniversiteye, üniversiteden Datça’ya ve yine yeniden Marmaris’e… 
       Üniversite eğitimi sonrası iş hayatına Datça’dan başlayan Marmarisli genç mühendis Yusuf İnaç, geleceğe yatırımını memleketi Marmaris’e yapıyor.

                Marmaris’in tanınmış Elektrik Mühendislerinden Halit İnaç’ın oğlu 33 yaşındaki Elektrik Elektronik Mühendisi Yusuf İnaç; üniversite eğitimi sonrası Datça’da kurduğu DATÇA YAPI adlı firmasını genişleterek, memleketi Marmaris’e de “DATÇA YAPI Marmaris” adlı Mühendislik hizmetleri de verdiği, inşaat sektöründe temelden anahtar teslimine kadar gerekli tüm malzemeleri içeren, geniş kapsamlı Elektrik ve İnşaat Malzemeleri mağazasını açtı.

                Datça’da yaklaşık 7 yıldır mesleki proje ve teknik danışmanlık hizmetleri vererek kendi işini yaptığını ve Marmaris’in son yıllarda İnşaat sektöründe çok hızlı bir büyüme yaşadığına dikkat çeken genç Mühendis Yusuf İnaç:

            ”Marmaris, Marmaris, Marmaris… Köklerimden ben dünyaya filizlenmişim memleketimde, baba mesleği nede olsa Elektrik Mühendisliği. Ben de yeterince deneyim sahibi olduğumu düşünüp Datça’dan başladığım iş hayatıma Marmaris’i de ekleyerek, gelecek için yatırımlarımı Marmaris’e yapmaya karar verdim.

                Hizmete devam eden Datça ofisimizin yanı sıra yeni hizmete giren DATÇA YAPI Marmaris Mağazamızda da; projeden temele, temelden anahtar teslimine kadar sıfırdan inşaat ve tadilatla ilgili gerekli tüm hizmetleri veriyoruz. Bunun yanında Elektrik Trafoları Kurulumu ve Teknik Bakım Hizmetleri de yaptığımız işler arasında.” dedi. AjansSevgi Marmaris
DATÇA YAPI Marmaris
Tel 
0532 487 65 54 - 0533 949 84 34
Mühendislik - Elektrik İnşaat Malzemeleri
Nalburiye Hırdavat  www.datcayapi.com.tr
 www.facebook.com/datcayapi48/   
Armutalan Mah. M. Fevzi Çakmak Cad. No.30/A MARMARİS

Elektrik Elektronik Mühendisi Yusuf İnaç Kimdir?

                “Bir memleket sevdalısı olan Yusuf İnaç; Marmarisli Elektrik Mühendisi bir baba ve öğretmen bir annenin çocuğu olarak, 1986 Yılında Ödemiş İzmir’de doğdu.
                İlk, orta ve lise eğitimini Marmaris’te tamamladıktan sonra baba mesleğinden yola devam eden İnaç, üniversite öğrenimini KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden 2009 Yılında mezun olarak tamamladı. Evli ve 1 çocuk babası olan Yusuf İnaç;  Üniversite eğitimi sonrası 2010 Yılında Sarıkamış’ta askerlik görevini yerine getirdi.
                2011 yılında Datça’da kendi adına DATÇA YAPI firmasını kuran İnaç; Mühendislik hizmetleri verdiği firmasını genişleterek, 2018 yılı sonlarında Marmaris’te Mühendislik Hizmetleri ve Elektrik İnşaat Malzemeleri Satışı içeren “DATÇA YAPI Marmaris “ mağazasını açarak, bünyesine kattı.”

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MARMARİS İNŞAAT SEKTÖRÜNDE GENÇ BİR MARMARİSLİ!..
tarih Tarih: 05.01.2019, 03:42 okunma Okunma: 47180
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales