Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DATÇA VE KÖYCEĞİZ ESİNTİLERİ MARMARİS’TE BULUŞTU
DATÇA VE KÖYCEĞİZ ESİNTİLERİ MARMARİS’TE BULUŞTU

            Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Selma Sonat’ın başkanlığını yaptığı Marmaris Kalimerhaba Derneği; Turizm ve Sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği Güzbahar adlı 4. sergide, Datça Rüzgarı ile Keçe Sanatı sergisini ve Köyceğiz Meltemi ile de kanaviçe ve resim sergisini Grand Yazıcı Mares  Hotel’de Marmarisli sanatseverlerin beğenisine sundu.            Karma sergide taş yontu tasarımları, mozaik, ipek kozası sanatsal uygulamaları, keçe,  kanaviçe ve resim sergisi ile yer alan Köyceğiz Meltemi grubunun yanı sıra, Datça Rüzgarı ile Keçe sanatının farklı uygulamalarını sunan Sülün Karaağaç, Ressam Elizabeth Tuganova, Ressam  İdil Berf,  Marmaris Esintileri’nde Ressam Ayça Şarkaya, Ressam Gonca Büyük, Arkeografik Kolaj Sanatçısı Yazar Raşit Öztürk, File ve Örgü El Sanatı Uygulamacısı Hasibe Türkoğlu' nun çalışmaları yer alıyor.
            Önceki gün (23 Ekim 2014) yapılan açılış kokteylinde; Köyceğiz Belediyesi Başkan Yardımcısı Cemil Cem, Muğla Yabancılar Derneği Başkanı ve Köyceğiz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Halil Karanfiloğlu da konuk oldu.
’nun çalışmaları yer alıyor.             Kalimerhaba Derneği Başkanı Selma Sonat yaptığı konuşmada, “Turizm ve Sanatın buluşmasını sağlayan bu organizasyonlarımızla, bu sezon dördüncü sergimizi gerçekleştirerek, Dünya İnsanları ile çağdaş sanatçılarımızın eserlerinde ülkemizin aydınlık yüzünü tanıtıyor, geleneksel el sanatlarımızın uygulamaları ile de bu eşsiz kültürümüzü onlarla paylaşıyoruz” dedi. Sergi, 30 Ekim tarihine kadar gezilebilecek. AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

DATÇA VE KÖYCEĞİZ ESİNTİLERİ MARMARİS’TE BULUŞTU
tarih Tarih: 25.10.2014, 01:38 okunma Okunma: 1481
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales