Marmaris Bülten
DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ MARMARİS’TE HATAY DÖNER İSTASYONU AÇILDI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DATÇA ESNAFSPOR LİGDEN ÇEKİLMEYİ DÜŞÜNÜRKEN ŞAMPİYON OLDU
DATÇA ESNAFSPOR LİGDEN ÇEKİLMEYİ DÜŞÜNÜRKEN ŞAMPİYON OLDU

                Tam ligden çekilme kararı almışken, Datçalılar’ın ısrarıyla maçlara devam eden Datça Esnafspor  Muğla 2. Amatör küme B grubunda şampiyon oldu.
                Muğla 2. Amatör küme B grubunda son haftaya 18 puanla lider giren ​Datça Esnaf Spor rakibi Muğla kötekli sporun maça gelmemesi sonucu, son maçını 3-0 hükmen kazanarak Pazar günü oynanan grubun diğer maçını beklemeden şampiyonluğunu ilan etti.
                Datça Esnafspor Başkanı Başkanı Atilla Sezer; Esnafspor’u 7 arkadaşı ile 2015 - 2016 sezonunda kurduklarını belirterek,  ilk sezonda büyük bir çıkış yaparak grubu ikinci bitirdiklerini ve  Muğla Atatürk Stadı’nda Bafa Belediyespor’la oynadıkları play -off maçını 1 - 0 kaybettikten sonra,  sezon başında Muğla ASKF’ye, bu sezon lige katılmayacaklarını bildirdiklerine dikkat çekerek; ”Ama Datçalılar kabul etmedi.  Önce nişanlım İpek Yaman sonra yardımcım Arif Kırkan ve takım kaptanı Emre Koçak’ın ısrarı ile tekrar lige katılmaya karar verdik.  Datça Belediyesi’nin de verdiği büyük destekle, transfer döneminde istediğimiz futbolculardan Mert Eser, Şamil Aslan, kaleci Burak Tuncer, Rıdvan Çoban ve Selçuk Yalçın’ı almamıza yardımcı oldular.  Diğer transferlerimizle birlikte bu kadronun başına genel koordinatör olarak Mustafa Kaya ve hoca olarak Adalet Duman’ı getirdik. İlk iki maçın sonunda Adalet hoca ailevi sorunları nedeniyle gitmek zorunda kalınca, yönetim olarak Datça Belediyespor hocası Ender Karslı ile sezon sonuna kadar anlaştık ve şampiyonluk macerası başlamış oldu.  6 galibiyet, 3 beraberlik ve tek yenilgi ile sezonu 21 puanla şampiyon olarak tamamladık.  Artık Datça 1. Amatör ligde 2 takımla temsil edilecek. Rekabetin Datça başarısını daha da yukarılara taşıyacağını düşünüyorum.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
DATÇA'DA NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/datca_da_ne_nerede_nereye/  

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DATÇA ESNAFSPOR LİGDEN ÇEKİLMEYİ DÜŞÜNÜRKEN ŞAMPİYON OLDU
tarih Tarih: 16.04.2018, 15:36 okunma Okunma: 31925
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales