Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DATÇA DİKKAT ELEKTRİK KESİNTİSİ İHTİMALİ
DATÇA DİKKAT ELEKTRİK KESİNTİSİ İHTİMALİ

            Muğla Valiliği bugün yaptığı duyuruda 26 - 27 Kasım  Cumartesi ve Pazar günü, Datça ve köylerinde elektrik bakım çalışması yapılacağını bildirdi.
            Duyuruda; “TEİAŞ 21. Bölge Müdürlüğü, Muğla İletim Şebekeleri İşletme ve Bakım Müdürlüğü’nün 154 kV Marmaris 1-Dares, 154 kV Dares-Datça Enerji İletim Hatları ile 154 kV Marmaris 2-Datça Enerji İletim Hattında yapılacak bakım, onarım çalışmaları kapsamında 26-27 Kasım 2016 Cumartesi ve Pazar günleri 08:00-14:00 saatleri arasında anılan tesislerin izole edileceği bildirilmiştir. 

İlçe Adı

Çalışma Yapılacak Tesis ve Açıklaması

Enerjisiz Kalacak Bölgeler

Çalışma Tarihi ve Saatleri

Açıklama

Datça

154 kV Marmaris 1-Dares, 154 kV Dares-Datça Enerji İletim Hatları ile 154 kV Marmaris 2-Datça Enerji İletim Hattında bakım, onarım çalışması.

Datça İlçe merkezi ve bağlısı 9 Mahalle 31,5 kV Marmaris Eski Datça Enerji Nakil Hattından kısıt şartları dâhilinde enerjilendirilecektir. Ancak kısıt şartlarının oluşması durumunda Datça İlçe merkezi ile bağlısı toplam 9 köyün tamamına veya bir bölümüne elektrik verilemeyebilecektir.

26-27 Kasım 2016

Cumartesi-Pazar

08:00-14:00

Belirtilen yerleşim merkezlerine Marmaris İlçesi üzerinden alternatif besleme ile elektrik enerjisi sunulacağından kesintisiye gidilmeyecektir. Olası elektrik kesintisi kısıt şartları dâhilinde oluşacağından geçici olacağının ve kesintinin kısa zamanda sona ereceğinin ilgililerce dikkate alınması gerekmektedir.

                    Çalışmalar nedeniyle kısıt şartları dâhilinde enerji verilecek merkezler ile elektrik kesintisinden etkilenecek yerleşim merkezleri yukarıda belirtilmiştir.” Denildi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DATÇA DİKKAT ELEKTRİK KESİNTİSİ İHTİMALİ
tarih Tarih: 23.11.2016, 22:17 okunma Okunma: 1032
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales