Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DATÇA’DA YARGI KARARI DOLANDIRICILARI ENGELLEYEMEDİ!..
DATÇA’DA YARGI KARARI DOLANDIRICILARI ENGELLEYEMEDİ!..

                Datça Belediyesi ve Belediye Başkanı Gürsel Uçar’ın adını kullanarak "Datça Acıbadem Macunu" adıyla sigarayı bıraktırdığı ve akciğerleri temizlediği iddia edilen ürün satışı yapanlar, hala halkı dolandırmaya devam ediyor!..
                Bir süre önce  Datça Belediyesi’nin resmi internet sitesini birebir kopyalayarak, benzer isimli “datcabelediyesi.com” ismiyle yayınlayarak ve  akciğerleri temizlediği, sigarayı bıraktırdığını iddia ettikleri "Acıbadem macunu" adıyla ürün  satış yapan kimliği bilinmeyen dolandırıcılar, yargı kararına rağmen halkı dolandırmaya devam ediyor!..

                Dün (27 Şubat 2018) konuyu ilettiğimiz ve ilgili sitenin hala açık olduğunu ve satış yapmaya devam ettiği bilgisini söylememiz üzerine Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar; Savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını, adı geçen site için yayın durdurma kararı aldırdıklarına dikkat çekerek;” “Nasıl olur?.. Birileri Datça, belediye başkanı olarak benim ve belediyemiz üzerinden çıkar sağlamaya yargı kararına rağmen devam edemez, etmemeli!.. Biz, 23 Şubat Cuma günü Datça Sulh Ceza Hakimliğine başvurduk. Datça Belediye Başkanlığı resmi web sitesinin bire bir kopyalanarak, Datça Acı badem Macunu “adıyla aldatıcı ürün satışı yapıldığını belirten detaylı bir dilekçemiz ile müracaat yaptık. Ve aynı gün çıkan kararda adı geçen datcabelediyesi.com adlı siteye, içeriğe erişimin engellenmesi kararı çıktı.
                 İlgili yasa gereği en geç 4 saat içinde erişim engelinin sağlanması gerekirken, müracaatımızdan sonra 5 gün daha geçmiş ama  adamlar güle oynaya Datça’yı, belediyemizi ve şahsımı karalamaya ve haksız kazanç sağlamaya devam ediyor. Bu kabul edilebilinir bir şey değil!..” diyerek, tepkisini dile getirdi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
DATÇA'DA NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/datca_da_ne_nerede_nereye/  

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DATÇA’DA YARGI KARARI DOLANDIRICILARI ENGELLEYEMEDİ!..
tarih Tarih: 28.02.2018, 01:55 okunma Okunma: 1177
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales