Marmaris Bülten
MARMARİS’TE CANLI MÜZİK AKŞAMLARI ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DATÇA’DA KULAÇLAR ŞEHİTLER ANISINA ATILDI
DATÇA’DA KULAÇLAR ŞEHİTLER ANISINA ATILDI

DATÇA’DA KULAÇLAR ŞEHİTLER ANISINA ATILDI
                Muğla’nın Datça ilçesinde yapılan Geleneksel Kış Yüzme Maratonunda sporcular,  bu kez  Suriye’nin İdlib kentinde şehit düşen askerlerimiz anısına yüzdüler.

                MUTSO’dan verilen bilgiye göre; Muğla Büyükşehir Belediyesi, Datça Belediyesi ve Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO)  iş birliğiyle bu yıl 14.sü düzenlenen Datça Açık Deniz Kış Yüzme Maratona Türkiye’nin çeşitli illerinden 315 sporcu katıldı.

                
Her yıl farklı bir tema ile gerçekleştirilen maratonun bu yıl ki teması “Sıfır Atık Yaşasın Doğa” ve  27 Şubat Perşembe günü İdlib’de gerçekleştirilen hain saldırı sonucu şehit olan 36 askerimiz oldu.

                Datça Kaymakamı Mesut Çoban, Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar, MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, MUTSO Meclis Başkan Vekili Deniz Dakikoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Selma Ünal’ın da hazır bulunduğu Maraton; şehitlerin anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Taşlık Plajında start aldı.  3000 metre uzun parkur ve 1500 metre kısa parkur olmak üzere iki etap yüzülen Geleneksel Kış Yüzme Maratonu vatandaşlar büyük bir ilgi ile izlediler. Ata SEVGİ AjansCANKA

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_canli_muzik_gruplara_ozel_pop_fasil_blues_jazz/

DATÇA’DA KULAÇLAR ŞEHİTLER ANISINA ATILDI
tarih Tarih: 01.03.2020, 03:12 okunma Okunma: 3679
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales