Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DATÇA CHP SEÇİM HAZIRLIĞINA BAŞLADI
DATÇA CHP SEÇİM HAZIRLIĞINA BAŞLADI

             Cumhuriyet Halk Partisi Datça İlçe Başkanlığı gerçekleştirdiği  İlçe Danışma Kurulu toplantısıyla, yaklaşan yerel ve genel seçimler için hazırlığa başladı.
             Muğla’nın Datça ilçesinde Bülent Ecevit Kültür Merkezinde dün (11 Nisan 2018) gerçekleşen CHP İlçe Danışma Kurulu toplantısında; CHP Muğla İl Başkan Yardımcısı İlkay Şimşek, CHP Datça İlçe Başkanı Aytaç Kurt ve Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar partilileri bilgilendirdi.

            Basına kapalı gerçekleşen toplantı sonrası bilgi veren Yerel Yönetimlerden Sorumlu CHP Muğla İl Başkan Yardımcısı İlkay Şimşek;”Türkiye artık seçim sürecine girmiş durumda. Olağanüstü bir durum olmazsa önümüzdeki Mart ayında yerel seçimler hemen aynı yılda ülkemizde ilk kez yaşanacak olan Başkanlık seçimi ve genel seçimler var. CHP olarak kaybedecek bir anımız bile yok. Muğla genelinde devam eden CHP ilçe toplantılarımızdan birisini de  bugün Datça’ da gerçekleştirdik.
            Datçalılar zaten dünden bugüne, sosyal demokrat ve Atatürkçü anlayışıyla, gerek yerel yönetimde gerek sosyal yaşamda CHP bayrağını onurla taşıyor. Bugünkü gerçekleştirdiğimiz CHP aile toplantımızda; içinde bulunduğumuz dönemde ülkece yaşanan sorunlara karşı CHP’nin rolü ve günümüzdeki önemi, öncelikle önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimler ve sonrasındaki genel seçimler ve Başkanlık sistemi seçimlerinde de izlenecek strateji ve yapacağımız  çalışmalarla ilgili görüşleri değerlendirdik. Toplantımızda ayrıca seçimlerde görev alacak sandık sorumlusu partililerimizin görevleri hakkında bilgilendirme yaparak, Datça’da ve genelde yaşanılan yerel ve genel sorunların değerlendirilmesini yaparak partililerimizin görüşlerini aldık.”
dedi. Sebiha ARSLAN

____________________________________________
DATÇA'DA NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/datca_da_ne_nerede_nereye/  

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DATÇA CHP SEÇİM HAZIRLIĞINA BAŞLADI
tarih Tarih: 12.04.2018, 01:03 okunma Okunma: 1299
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales