Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DATÇA AK PARTİ’DE KONGRE TEK LİSTE BÜYÜKŞEHİRE ELEŞTİRİ LİSTE LİSTE
DATÇA AK PARTİ’DE KONGRE TEK LİSTE BÜYÜKŞEHİRE ELEŞTİRİ LİSTE LİSTE

                AK Parti’den milletvekili adayı olması beklenilen İl Başkanı Nihat Öztürk, tek liste ile gerçekleştirilen Datça İlçe Kongresi’nde, CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni eleştiri yağmuruna tuttu.
                Datça Belediyesi Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde Pazar günü yapılan ve eski İlçe Başkanı Sedat Deniz’in aday olmadığı AK Parti Datça 5. Olağan Kongresi’nde Mehmet Cennet başkanlığında; Umut Akyel, Fatih Kanan, Yahya Kandemir, Levent Eruyandı, Erkan Özhan, Merter Özcan, İsa Şahin, Kemal Kaya, Yılmaz Göçer, Rahmiye Bal, Sema Ören, Birol Uşaklı, Ertuğrul Çetin, Süleyman Bayar, Mustafa Kara, Recep Kurt, Mehmet Yılmaz Kuzucuoğlu, Osman Teke ve Ergün Yapıcı'dan oluşan tek liste oylandı. 167 delegenin oy kullandığı kongrede, yeni yönetim 165 oy aldı.
                Datça Belediye Başkanı CHP’li Şener Tokcan ve CHP Datça İlçe Başkanı Önel Akdeniz’in de konuk olduğu kongrede söz alan ve büyükşehir hizmetlerini eleştiren  AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk; Biz istiyoruz ki yaptıklarımızla mukayese edin bizi. Ne yapmışız ne yapmamışız. Belediye başkanımız aramızda fazla konuşmak istemiyorum misafirimiz kendisi. Datça özel bir bölge. Daha önce gündeme de getirdim. Geçenlerde Palamütbükü’ne gittim. O yolların halini gördüğüm zaman benim içim acıdı. Böyle bir turizm bölgesinde 20 yıldır belediyeyi yönetenler, il özel idaresini yönetenler nerdeler? Datça’nın bu halini gördüğümde benim içim acıdı. Eğer belediye başkanımız bizden olsaydı o yollar öyle olmazdı dedim. Bizim olduğundan dolayı yolları yapardık başka partili olmadığı için yapmadık değil. Bize gelipte bu yollar için destek istenmedi bu yollarımıza yardımcı olun denilmedi bize de. Kendileri de yapmadılar bu güzel turizm beldesi bu yollara layık mı? Belediye Başkanımız bizden destek isterse çevre ve şehircilik müdürlüğümüzden gerekli desteği sağlarız.
                Bu yolları kanalizasyonu artık Muğla büyükşehir belediyesi yapacak. Onlar yapmalı bu yolları. Suyu da onlar getirecek. Ama maalesef biz vatandaşa seçimlerden önce büyükşehir belediyesi neler getirecek size diye kapı kapı dolaşarak anlattığımız zaman, birileri de kapı kapı gezerek büyükşehirin altında ezileceksiniz diye millete anlattılar. Şimdi de millete neler yaptıklarını anlatmak yerine, ilçe ilçe gidip hizmet üretemediklerinin kılıflarını bulup bahaneler anlatıyorlar ilçelerde.  Antalya’da Denizli’de de büyükşehir belediyeleri var. Onlar kapı kapı gezip neler yaptıklarını anlatırken, hizmet götürürken Muğla’da ve ilçelerinde neden hizmetin eksik geldiğini anlatmakla meşguller.
                Bir su faturasını dahi 5 ayda hazırlayabildiler. Planlama eksikliği gelecek ile ilgili, Datça ile ilgili, Marmaris ile ilgili, Bodrum ile ilgili eğer hayaliniz yoksa büyük projeniz yoksa, millete verecek hizmetlerinizde olmaz. Büyük projelerde sadece Ak Parti’nin hizmetlerini emeklerini görüyorsunuz. 2004’te Selimiye’nin kanalizasyonunu yapan bir özel idareden bugün Palamutbükü’nün kanalizasyonu yoksa bende dahil bütün Datçalılar bundan sorumlu. İnşallah önümüzdeki süreçte daha iyi yaşanabilir bir Datça, turizmden hak ettiği geliri alan bir Datça için Belediye Başkanının yanında olacağız. Datça halkının hizmet alması noktasında belediye başkanının yanında yer alacağız. Övünecek eserleri hep birlikte bırakalım. Kavga etmeden siyaseti millete hizmet etme sanatı haline dönüştürelim.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

DATÇA AK PARTİ’DE KONGRE TEK LİSTE BÜYÜKŞEHİRE ELEŞTİRİ LİSTE LİSTE
tarih Tarih: 09.12.2014, 14:34 okunma Okunma: 1643
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales