Marmaris Bülten
ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DATÇA 84’LÜK MODACI TORUNOĞLU’NU KONUŞUYOR
DATÇA 84’LÜK MODACI TORUNOĞLU’NU KONUŞUYOR

                Dünya Masa Tenisi Günü Datça Etkinliklerinde, müsabakalara katılan 84 yaşındaki Modacı Reyhan Torunoğlu, turnuvanın sembolü oldu.
                Datça Kazım Yılmaz Meslek Yüksekokulu Otel Lokanta Ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Görevlisi Yusuf Yiğit ve Datça Engelim Olmayın Derneği öncülüğünde gerçekleştirilen "Engelleri, Mesleki ve Kültürel Farklılıkları Masa Tenisi İle Ortadan Kaldırıyoruz Sağlık İçin Spor Yapıyoruz" sloganlı, 7 den 77 ye her yaştan sporcunun katıldığı, 7 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü etkinliğine 218 sporcu katıldı.
                Datça Kaymakamı Vehbi Bakır ve Belediye Başkanı Gürsel Uçar’ında katılarak destek verdiği etkinlikte; 84 yaşındaki emekli modacı Reyhan Torunoğlu ile 7 yaşındaki ilkokul öğrencisi Büşra Demirci'nin maçı, Büşra'nın Reyhan Torunoğlu’na sarılıp elini öpmesiyle, iki tarafın ortak galibiyetiyle tamamlandı.

                Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar ile açılış maçı yapan etkinlik Sorumlusu Öğretim Görevlisi Yusuf Yiğit verdiği bilgide Datça’da ilk kez yaptıkları bu etkinlikle; her kesimden ve her meslek grubundan farklı kültürel ve mesleki birikime sahip insanlar arasında tüm engellerin kalktığını,  sağlık için spor yaptıklarını , yarışma kapsamında ilk üçe girenler olsa da, herhangi bir ödül olmadığını ve amaçlarının birlik, bütünlük olduğuna dikkat çekti. Sebiha ARSLAN

____________________________________________
DATÇA'DA NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/datca_da_ne_nerede_nereye/  

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DATÇA 84’LÜK MODACI TORUNOĞLU’NU KONUŞUYOR
tarih Tarih: 08.04.2018, 02:55 okunma Okunma: 11217
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales