Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DALYAN DÜNYAYI YARIŞTIRACAK
DALYAN DÜNYAYI YARIŞTIRACAK

                113 takımın 339 araba ile katıldığı, Dünya’daki en uzun Rallilerden birisi olan  Allgeau-Orient / Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi güzergahına Dalyan’da dahil edildi.
            ATM Dalaman’dan verilen bilgiye göre;  Dalyan’daki Caria Royal Otel’de düzenlenen basın toplantısında konuşan Muğla  Vali Yardımcısı Fatih Ürkmezer, önceli hedeflerinin Muğla’da turizmi 12 aya çıkartmak olduğunu anlatarak, “Bu organizasyonun sadece turizm değil, hem turizm hem ticareti tanıtım anlamında destek sağlayacağına, büyük fayda getireceğine inanıyoruz. Türkiye’de 10’uncusu düzenlen bu Rallide Dalya’nın yer alması Muğla’mızın katılması çok önemli. Türkiye, hepinizin malum olduğu üzere Doğu’yla, Batı’yı, Avrupa’yla, Asya’yı birleştiren bir ülke  konumunda. Ülkemiz, batının ve  doğunun özelliklerini birlikte taşıyor. Bu aslında bizim için güzel bir şey. Türkiye’yi  Akdeniz havzasındaki diğer ülkelerden daha  farklı bir konuma getirebileceğimize inandığımız bir şey. Bu tip organizasyonlar özellikle Muğla’mızın da sadece ülkesel anlamda değil kültürel anlamda bir Doğuyu Batıya bağlayan konumunu ön plana çıkaracak bir organizasyonda yer alması da çok önemli.” dedi.
            Rallinin Tertip Komitesinde yer alan ATM/YDA Genel Müdürü Hamdi Güvenç, Dalyan’ın dünyanın en güzel yerlerinden birisi olduğuna, adeta bir tarih ve doğa cenneti olan bölgenin tanıtımının önemine işaret ederek,”Ana pazarlarımızdan birisi olan Rusya’da tanıtım çalışmaları güçlü olmalı. Dalyan’ın istediğimiz noktaya gelmesi için çok çalışmamız lazım. Bu süreçte bölgede yapılacak olan etkinlikler çok önemli. Yoğun girişimlerimiz ve dostlarımızın da desteğiyle Allgau-Orient / Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi’nin güzergâhına Dalyan’ı da aldırdık. Ralli,  dünya çapında bir üne sahip. Bu rallinin Dalyan’ın ve bölgemizin tanıtımına önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum. Almanya, Türkiye İsrail ve Ürdün’deki yerel gazete ve dergilerin yanı sıra, Avrupa’nın en önemli gazetelerinin 3 hafta süren bu  ralliye yoğun bir şekilde yer verdiler.Dalyan’ın yarış güzergahına dahil edilmesiyle bölgenin ciddi bir tanıtımını da yapmış olacağız. Dalyan ralli güzergâhı yol haritasında yer alacak ve güzergahta yer alan önemli kentlerle birlikte anılacak. Amacımız bölgenin farklı etkinliklerle tanıtımı sağlamak” diye konuştu.
            10’uncusu yapılacak ralliye, 113 takım, 670 katılımcı, 339 araba ile katılıyor. 11 bin  kilometreyi kapsayan ve otoyol veya GPS olmaksızın yapılan Allgeau-Orient / Doğu Batı Dostluk ve Barış Rallisi, son 9 senedir dünyanın en önemli rallileri arasında gösteriliyor.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

DALYAN DÜNYAYI YARIŞTIRACAK
tarih Tarih: 21.04.2015, 14:35 okunma Okunma: 1226
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales